Forum Śląska rocznik 1996
30.01.2012 sparing, boisko AWF, trener Przyłuski, Śląsk- Piast Gliwice 5:5
18-19.02.2012 Turniej "Silesia Cup" Chorzów 5 miejsce; trenerzy: Przyłuski, Król, sztuczna trawa, mecze 30 min:
SMS Łódź 0:4, Górnik Zabrze 2:3, Legion Radom 2:0 (2 bramki), Odra Opole 0:1, Stadion Śląski Chorzów 0:0, APN GKS Tychy 3:1 (1 bramka)
24.03.2012 LDJ; boisko AWF, trener Przyłuski; Śląsk- Parasol Wrocław 2:3
24.03.2012 LDJM; boisko AWF, trenerzy: Król, Koprowsk; Śląsk- Parasol Wrocław 3:2 (1 bramka)
27-28.03.2012; Twardogóra, konsultacja szkoleniowa kadry DZPN.
01.04.2012 LDJ; Ząbkowice, trener Przyłuski; Orzeł Zabkowice- Ślask 2:2
01.04.2012 LDJM; Ząbkowice, trenerzy: Król, Koprowski; Orzeł Zabkowice- Śląsk 0:2
05.04.2012 LDJ; boisko AWF, trener Przyłuski; Ślask- Motobi Kąty Wrocławskie 3:2
13.04.2012 LDJ; boisko Zakrzów, trener Przyłuski; Polar Wrocław- Śląsk 2:3
21.04.2012 LDJ; boisko AWF, trener Przyłuski; Śląsk- Moto Jelcz Oława 2:3 (1 bramka)
29.04.2012 LDJ; Legnica, trener Przyłuski; Miedź Legnica- Śląsk 2:2
05.05.2012 LDJ; boisko AWF, trener Przyłuski; Śląsk- Lechia Dzierżoniów 7:0 (1 bramka)
09.05.2012; Świdnica, eliminacje MP: Dolonośląski ZPN- Lubuski ZPB 2:1
12.05.2012 LDJ; boisko AWF, trener Przyłuski; Ślask- Polonia/Sparta Świdnica 4:2
12.05.2012 LDJM; boisko AWF, trener: Król ; Śląsk- Polonia/ Sparta Świdnica 4:0 (1 bramka)
19.05.2012 LDJ; Wałbrzych , trener: Przyłuski ; Górnik Wałbrzych- Śląsk 4:1[/b]
22.05.2012; Brzeg, eliminacje Olimpiady młodzieży: Opolski ZPN- Dolnośląski ZPN 3:0
26.05.2012 LDJ; boisko ul. Dmowskiego, trener Przyłuski; Śląsk- Zagłębie Lubin 0:1
30.05.2012 LDJ; OSiR Świdnica, trener Przyłuski; Stal Świdnica- Śląsk 5:0
26.05.2012 LDJ; boisko ul. Dmowskiego, trener Przyłuski; Śląsk- Karkonosze Jelenia Góra 6:2 (3 bramki)
09.06.2012 LDJ; ul. Niskie Łąki, trener: Przyłuski ; FC Academy Wrocław-Śląsk 1:1 (1 bramka) 3 miejsce w DLJ
03.08.2012; Pietrzykowice, sparing; trener Bator; Puma Pietrzykowice (klasa okręgowa seniorów)- Śląsk 1:3 (1 bramka)
08.08.2012; sparing; ul. Wróblewskiego, trener Bator: Ślęza Wrocław (OLJS+ seniorzy)- Śląsk 6:0
10-11.08.2012; turniej im. Ernesta Pohla; Zabrze 6 miejsce, trener Bator: Śląsk- Piast Gliwice 1:2, - Górnik Zabrze 0:3
15.08.2012; sparing; Mirków, trener Bator: GKS Mirków (klasa A, seniorzy)- Śląsk 3:0
17.08.2012; sparing; Strzelin, trener Bator: Strzelinianka (LDJ)- Śląsk 1:2
31.10.2012 LDJ; Legnica, trener Bator; Konfeks Legnica- Śląsk 2:3
11.11.2012 LDJ; ul. Mickiewicza trener Bator; Śląsk- Strzelinianka Strzelin 1:1
11.11.2012 LDJM; ul. Niepodległości, trener Kowalczyk; Śląsk- Strzelinianka Strzelin 6:0
18.11.2012, sparing, Warszawa, trener Bator, Legia Warszawa- Śląsk 3:1
24.11.2012, sparing, ul. Mickiewicza, trener Kowalczyk, Śląsk- Lech Poznań 1:4
16-17.02.2013 Turniej "Silesia Cup" Chorzów 6 miejsce; trener Kowalczyk, sztuczna trawa, mecze 30 min: Stadion Śląski Chorzów 1:2,
SMS Łódź 0:2, Salos Szczecin 0:1, Stadion Śląski Chorzów 0:0 (k8:7), Salos Szczecin 0:0 (k3:4)
21.02.2013 sparing; ul. Sztabowa , trener: Bator ; Śląsk- Parasol (OLJS) 3:3
23.02.2013, sparing, Łódź, trener Bator, SMS Łódź- Śląsk 2:2
23.02.2013, sparing, Łódź, trener Kowalczyk, SMS Łódź- Śląsk 6:2
02.03.2013, sparing, ul. Mickiewicza, trener Bator, Śląsk- Legia Warszawa 1:7
09.03.2013, sparing, Brzeg Dolny, trener Bator, KP Rokita Brzeg Dolny (seniorzy)- Śląsk 7:1
16.03.2013 MLJM; ul. Mickiewicza; trener Kowalczyk; Śląsk- Odra Opole 1:2 (1 bramka)
23.03.2013 MLJ; ul. Mickiewicza; trener Bator; Śląsk- UKS Ruch Chorzów 0:3
28.03.2013 MLJ; ul. Mickiewicza; trener Bator; Śląsk- UKP Zielona Góra 1:1
06.04.2013 MLJM; ul. Mickiewicza; trener Kowalczyk; Śląsk- Zagłębie Lubin 2:0
20.04.2013 MLJ; ul. Mickiewicza; trener Bator; Śląsk- Gwarek Zabrze 1:2
27.04.2013 MLJ; Prószków; trener Bator; Pomologia Prószków- Śląsk 3:1
01.05.2013 MLJ; Opole; trener Bator; MOSiR Opole- Śląsk 0:0
04.05.2013 MLJ; Chorzów; trener Bator; UKS Ruch Chorzów- Śląsk 4:0
11.05.2013 MLJM; Zielona Góra; trener Kowalczyk; UKP Zielona Góra- Śląsk 1:2 (1 bramka)
18.05.2013 MLJM; Lubin; trener Kowalczyk; Zagłębie Lubin- Śląsk 2:0
25.05.2013 MLJM; ul. Oporowska; trener Kowalczyk; Śląsk- Tęcza Krosno Odrzańskie 1:0 (1 bramka)
01.06.2013 MLJ; Zabrze; trener Bator; Gwarek Zabrze- Śląsk 4:0
05.06.2013 MLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Pomologia Prószków 3:0
27.07.2013, sparing, ?, trener Bator, Iskra Pasikurowice (seniorzy)- Śląsk(3 bramki) 2:11
31.07.2013, sparing, ?, trener Bator, Falko Rzeplin (seniorzy)- Śląsk 1:2
04.08.2013, sparing, Dzierżoniów, trener Bator, Lechia Dzierżoniów- Śląsk 1:5
07.08.2013, sparing, Ząbkowice Śląskie, trener Bator, Orzeł Ząbkowice (seniorzy)- Śląsk(1 bramka) 3:4
10.08.2013, sparing, Wronki, trener Bator, Lech Poznań- Śląsk 10:1
17.08.2013 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Gwarek Zabrze 2:2
24.08.2013 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Pomologia Prószków 4:0 (2 bramki)
01.09.2013 CLJ; Zielona Góra; trener Bator; UKP Zielona Góra- Śląsk 3:3 (1 bramka)
14.09.2013 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Ruch Chorzów 0:1
18.09.2013 PP; ul. Gitarowa; trener Becella; Wratislavia Wrocław- Śląsk 3:4
22.09.2013 CLJ; Kluczbork; trener Bator; MKS Kluczbork- Śląsk 0:7 (3 bramki)
28.09.2013 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Miedź Legnica 1:1
15.10.2013 PP; ul. Oporowska; trener Becella; Piast Żerniki- Śląsk 3:3 (k.4:5) (1 bramka)
19.10.2013 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Polonia Słubice 8:0 (2 bramki)
27.10.2013 CLJ; Opole; trener Bator; Odra Opole- Śląsk 1:1
02.11.2013 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Zagłębie Lubin 0:2
09.11.2013 CLJ; Chorzów; trener Bator; UKS Ruch Chorzów- Śląsk 2:0
16.11.2013 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- Polonia Leszno 6:4 (1 bramka)
23.11.2013 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- Legia Warszawa 3:3 (1 bramka)
01.02.2014 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- Hradec Kralove U-17 2:2
02.02.2014 sparing; Warszawa , trener: Bator ; Legia Warszawa- Śląsk 7:4(1 bramka)
09.02.2014 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- FC Nitra 1:4
15.02.2014 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- Piast Żmigród (seniorzy) 3:0
26.02.2014 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- FC Academy Wrocław 4:1(1 bramka)
01.03.2014 sparing; ul. Mickiewicza , trener: Bator ; Śląsk- Falko Rzeplin (seniorzy) 2:2(1 bramka)
08.03.2014 sparing; Leszno , trener: Bator ; Polonia Leszno- Śląsk 3:2
15.03.2014 CLJ; Zabrze; trener Bator; Gwarek Zabrze- Śląsk 1:1
22.03.2014 CLJ; Prószków; trener Bator; Pomologia Prószków- Śląsk 0:0
29.03.2014 CLJ; ul. Oporowska, trener Bator; Śląsk- UKP Zielona Góra 4:4(1 bramka)
05.04.2014 CLJ; Chorzów; trener Bator; Ruch Chorzów- Śląsk 2:0
12.04.2014 CLJ; ul. Mickiewicza; trener Bator; Śląsk- MKS Kluczbork 6:0
27.04.2014 CLJ; Legnica, trener Bator; Miedź Legnica- Śląsk 2:4(1 bramka)
04.05.2014 CLJ; ul. Oporowska, trener Bator; Śląsk- Promień Żary 4:0(2 bramki)
10.05.2014 CLJ; Słubice; trener Bator; Polonia Słubice- Śląsk 0:5 (1 bramka)
18.05.2014 CLJ; ul. Oporowska, trener Bator; Śląsk- Odra Opole 3:1(1 bramka)
25.05.2014 CLJ; Lubin; trener Bator; Zagłebie Lubin- Śląsk 2:0
15.06.2014 baraż o CLJ; Świdnica; trener Bator; Miedź Legnica- Śląsk 2:2 (k 2:4)
18.06.2014 baraż o CLJ; Świdnica; trener Bator; Śląsk- Górnik Wałbrzych 5:0; utrzymanie w CLJ
16.07.2014 sparing; ul. Oporowska (boczne) , trener: Jawny ; Śląsk II- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4:2
10.08.2014 CLJ; Gorzów Wielkopolski; trener Bator; Stilon Gorxów- Śląsk 1:4 (1 bramka)
16.08.2014 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Bałtyk Koszalin 4:0 (1 bramka)
24.08.2014 CLJ; Chorzów; trener Bator; Ruch Chorzów- Śląsk 1:2
27.08.2014 PP; Kuropatnik; trener Jawny; Gromnik Kuropatnik- Śląsk II 1:12 (3 bramki)
31.08.2014 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Zawisza Bydgoszcz 2:0
07.09.2014 CLJ; Opole; trener Bator; Odra Opole- Śląsk 4:2 (1 bramka)
21.09.2014 CLJ; Gdańsk; trener Bator; Lechia Gdańsk- Śląsk 4:0
28.09.2014 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Warta Poznań 3:4 (1 bramka)
05.10.2014 CLJ; Zielona Góra; trener Bator; UKP Zielona Góra - Śląsk 2:1
08.10.2014 PP; Sobótka; trener Jawny; Zachód Sobótka- Śląsk II 2:2 (k.6:7)
11.10.2014 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Pogoń Szczecin 1:2
18.10.2014 CLJ; Zabrze; trener Bator; Górnik Zabrze- Śląsk 2:1
02.11.2014 III liga; Mostki, trener Jawny; Formacja Port 2000 Mostki- Śląsk 3:4
09.11.2014 CLJ; Gdynia; trener Bator; Arka Gdynia- Śląsk 2:1
16.11.2014 CLJ; ul. Mickiewicza; trener Bator; Śląsk- Lech Poznań 3:2
25.01.2015 sparing; Bielawa , trener: Jawny ; Bielawianka Bielawa- Śląsk II 2:6
28.01.2015 sparing; Dzierżoniów , trener: Jawny ; Orzeł Ząbkowice- Śląsk II 1:5 (1 bramka)
11.02.2015 sparing; Świdinica , trener: Jawny ; Polonia-Stal Świdnica- Śląsk II 2:1
14.02.2015 sparing; ul. Mickiewicza ,trener Bator ; Śląsk - Wratislavia Wrocław (sen) 2:0
20.02.2015 sparing; Legnica , trener: Jawny ; Miedź II Legnica- Śląsk II 2:2
28.02.2015 sparing; ul. Mickiewicza ,trener Bator ; Śląsk - ŁKS Łódź 5:1
07.03.2015 PP; Goszcz; trener Jawny; Wiwa Goszcz- Śląsk II 0:4(1 bramka)
22.03.2015 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Odra Opole 0:2
28.03.2015 III liga; ul. Oporowska, trener Jawny; Śląsk- Moto Jelcz Oława 2:0
01.04.2015 PP; Żmigródek; trener Jawny; Piast Żmigród- Śląsk II 2:2 (k.5:4)
03.04.2015 CLJ; ul. Oporowska; trener Bator; Śląsk- Lechia Gdańsk 3:1
12.04.2015 CLJ; Poznań; trener Bator; Warta Poznań- Śląsk 3:1
18.04.2015 III liga; Jelenia Góra, trener Jawny; Karkonosze Jelenia Góra- Śląsk 1:3(1 bramka)
22.04.2015 III liga; ul. Oporowska, trener Jawny; Śląsk- Foto Higiena Błyskawica Gać 1:5
26.04.2015 CLJ; Szczecin; trener Bator; Pogoń Szczecin- Śląsk 2:1
09.05.2015 III liga; Brzeg Dolny, trener Jawny; KP Brzeg Dolny- Śląsk 1:4
16.05.2015 III liga; ul. Oporowska, trener Jawny; Śląsk- Polonia Trzebnica 4:0
23.05.2015 III liga; Sława, trener Jawny; Dąb Przybyszów- Śląsk 0:2
17.07.2015; sparing; Wielka Lipa, trener Podstawek: Sokół Wielka Lipa- Piast Żmigród 2:3
01.08.2015 sparing; Zdzieszowice, trener Duda; Ruch Zdzieszowice- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6:1
09.08.2015 III liga; ul.Wróblewskiego, trener Duda; Ślęza Wrocław- Bystrzyca 4:1 (zweryfikowany na walkower 4:0)
25.08.2015 III liga; Kąty Wrocławskieo, trener Duda; Bystrzyca- Miedź II Legnica 0:5
29.08.2015 III liga; ul.Oporowska, trener Duda; Śląsk II Wrocław- Bystrzyca 1:1
02.09.2015 III liga; Rzepin, trener Duda; Steinpol Ilanka Rzepin- Bystrzyca 3:1
09.09.2015 PP; Lutynia, trener Duda; Piast Lutynia- Bystrzyca 1:10
12.09.2015 III liga; Żmigród, trener Duda; Piast Żmigród- Bystrzyca 3:1
16.09.2015 III liga; Wałbrzych, trener Duda; Górnik Wałbrzych- Bystrzyca 3:0
19.09.2015 III liga; Lubin, trener Duda; Zagłębie Lubin- Bystrzyca 11:0
23.09.2015 PP; ul.Dembowskiego, trener Duda; Sparta Wrocław- Bystrzyca 0:2
26.09.2015 III liga; Jelenia Góra, trener Duda; Karkonosze Jelenia Góra- Bystrzyca 4:1(1 bramka)
30.09.2015 III liga; Kąty Wrocławskieo, trener Duda; Bystrzyca- Piast Karnin 0:0
03.10.2015 III liga; Dzierżoniów, trener Duda; Lechia Dzierżoniów- Bystrzyca 3:2
07.10.2015, PP ; ul.Przedwiośnie, trener Duda; Orzeł Pawłowice Wrocław- Bystrzyca 2:0
17.10.2015 III liga; Mostki, trener Nahajło; Formacja Port 2000 Mostki- Bystrzyca 4:1
21.10.2015 III liga; Kąty Wrocławski trener Nahajło; Bystrzyca- Foto-Higiena Gać 1:1
25.10.2015 III liga; Brzeg Dolny, trener Nahajło; KP Brzeg Dolny- Bystrzyca 0:1
31.10.2015 III liga; Kąty Wrocławski trener Nahajło; Bystrzyca- Stilon Gorzów 1:1
08.10.2015 III liga; Świdnica, trener Nahajło; Polonia-Stal Świdnica- Bystrzyca 2:0
14.11.2015 III liga; Kąty Wrocławski trener Nahajło; Bystrzyca- Budowlani Lubsko 2:2
21.11.2015 III liga; Kąty Wrocławski trener Nahajło; Bystrzyca- Ślęza Wrocław 1:7
06.02.2016 sparing; ul.Lotnicza, trener Nahajło; Wratislawia Wrocław- Bystrzyca 1:1
10.02.2016 sparing; Bielawa, trener Nahajło; Bielawianka Bielawa- Bystrzyca 2:0
12.02.2016 sparing; Legnica, trener Nahajło; Miedź II Legnica- Bystrzyca 2:1
20.02.2016 sparing; ul. Mianowskiego, trener Nahajło; KS Łozina- Bystrzyca 0:0
27.02.2016 sparing; Oleśnica, trener Nahajło; Pogoń Oleśnica- Bystrzyca 3:1
05.03.2016 sparing; Siechnice, trener Nahajło; Czarni Jelcz Laskowice- Bystrzyca 1:2
12.03.2016 sparing; Środa Śląska, trener Nahajło; Ślęza Wrocław- Bystrzyca 6:1
19.03.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Śląsk II Wrocław 0:4
23.03.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- KP Polkowice 0:5
26.03.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Ilianka Rzepin 0:0 (zweryfikowany na walkower 0:3)
02.04.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Górnik Wałbrzych 1:2 (1 bramka) (zweryfikowany na walkower 0:3)
09.04.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Piast Żmigród 0:3
27.04.2016 III liga ; Karnin Gorzów Wlkp; trener Nahajło; Piast Karnin- Bystrzyca 0:0
30.04.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Lechia Dzierżoniów 0:1
07.05.2016 III liga ; Gać; trener Nahajło; Foto Higiena Gać- Bystrzyca 3:0
15.05.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Formacja Port 2000 Mostki 0:3
26.05.2016 III liga ; Gorzów Wlkp; trener Nahajło; Stilon Gorzów- Bystrzyca 1:1
31.05.2016 III liga ; Kąty Wrocławskie; trener Nahajło; Bystrzyca- Polonia-Stal Świdnica 1:4
05.06.2016 III liga ; Lubsko; trener Nahajło; Budowlani Lubsko- Bystrzyca 1:0
30.07.2016 sparing; Delitzsch, trener Schaller ; ESV Delitzsch- SG Ramsin 1:2 (1 bramka)
06.08.2016 sparing; Zerbst, trener Schaller ; TSV Rot-Weiss Zerbst- SG Ramsin 1:7 (3 bramki)
20.08.2016 regionalny Puchar Niemiec;Roitzsch, trener Schaller ; SV 1920 Roitzsch- SG Ramsin 1:0
27.08.2016 Landesklasse ;Ramsin, trener Schaller ;SG Ramsin- SG Eisdorf 0:3
10.09.2016 Landesklasse ;Bennsted, trener Schaller ; FSV Bennsted- SG Ramsin 0:3 (2 bramki)
17.09.2016 Landesklasse ;Ramsin, trener Schaller ;SG Ramsin- SV Braeunrode 1:2
24.09.2016 Landesklasse ;Alsleben, trener Schaller ; FSV Rot-Weiss Alsleben- SG Ramsin 0:2
01.10.2016 Landesklasse ;Ramsin, trener Schaller ;SG Ramsin- Turbine Halle 3:1
23.10.2016 Landesklasse ;Ramsin, trener Schaller ;SG Ramsin- ESV Petersroda 4:1 (3 bramki)
29.10.2016 Landesklasse ;Reideburger, trener Schaller ; Reideburger SV- SG Ramsin 0:3
19.11.2016 Landesklasse ; Nietleben, trener Schaller ; Nietleben- SG Ramsin 6:0
25.02.2017 Landesklasse ;Ramsin, trener Schaller ;SG Ramsin- VSG Oppin 0:0
04.03.2017 Landesklasse ; Eisdorf, trener Schaller ; SG Eisdorf- SG Ramsin 1:2 (1 bramka)
11.03.2017 Landesklasse ;Ramsin, trener Schaller ; SG Ramsin- FSV Bennstedt 1:0
03.02.2018 sparing; Siechnice ,trener M.Drożyński; Kolektyw Radwanice- KS 1945 Oława 4:4 (2 bramki)
10.02.2018 sparing; Siechnice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- FC Wrocław Academy (juniorzy) 4:2 (2 bramki)
17.02.2018 sparing; Siechnice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Płomień Radwanice 5:3
03.03.2018 sparing; Siechnice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Strzelinianka Strzelin 1:2 (1 bramka)
25.03.2018 klasa okręgowa; Siechnice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- GKS Mirków/Długołęka 2:3
31.03.2018 klasa okręgowa; Kobierzyce ,trener M.Drożyński; GKS Kobierzyce- Kolektyw 1:2 (1 bramka)
08.04.2018 klasa okręgowa; Prusice ,trener M.Drożyński; Orzeł Prusice- Kolektyw 3:1
14.04.2018 klasa okręgowa; Radwanice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Mechanik Brzezina 1:1
21.04.2018 klasa okręgowa; Brzeg Dolny ,trener M.Drożyński; KP Brzeg Dolny- Kolektyw 1:1
27.04.2018 klasa okręgowa; Radwanice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Orzeł Sadowice 2:2 (1 bramka)
06.05.2018 klasa okręgowa; Środa Śląska ,trener M.Drożyński; Polonia Środa Śląska- Kolektyw 2:0
09.05.2018 klasa okręgowa; Żórawina ,trener M.Drożyński; KS Żórawina- Kolektyw 3:2 (2 bramki)
13.05.2018 klasa okręgowa; Radwanice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Energetyk Siechnice 2:1
19.05.2018 klasa okręgowa; Jelcz Laskowice ,trener M.Drożyński; Czarni Jelcz Laskowice- Kolektyw 2:2 (1 bramka)
27.05.2018 klasa okręgowa; Radwanice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Zachód Sobótka 1:1
30.05.2018 klasa okręgowa; ul.Gitarowa ,trener M.Drożyński; Wratislavia Wrocław- Kolektyw 0:2 (1 bramka)
06.06.2018 sparing; Radwanice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Bumerang Wrocław (juniorzy) 7:0
16.06.2018 klasa okręgowa; Radwanice ,trener M.Drożyński; Kolektyw- Strzelinianka Strzelin 0:1
05.08.2018 sparing; Bystrzyca Górna ,trener Malczyk; LKS Bystrzyca Górna- Zachód Sobótka 1:3
11.08.2018 sparing; Sobótka ,trener Malczyk; Zachód- Galaktikos Solna 2:1
18.08.2018 klasa okręgowa; Oława ,trener Malczyk; Moto-Jelcz Oława- Zachód 1:2
25.08.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Malczyk; Zachód- Parasol Wrocław 4:1 (3 bramki)
02.09.2018 klasa okręgowa; Kobierzyce ,trener Malczyk; GKS Kobierzyce- Zachód 0:1
08.09.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Malczyk; Zachód- Pogoń Oleśnica 0:3
16.09.2018 klasa okręgowa; Jelcz Laskowice ,trener Malczyk; Czarni Jelcz Laskowice- Zachód 3:1
23.09.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Malczyk; Zachód- Wiwa Goszcz 1:3
29.09.2018 klasa okręgowa; Radwanice ,trener Malczyk; Kolektyw Radwanice- Zachód 2:2
07.10.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Malczyk; Zachód- Widawa Bierutów 3:0 (1 bramka)
13.10.2018 klasa okręgowa; Środa Śląska ,trener Malczyk; Polonia Środa Śląska- Zachód 2:0
21.10.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Malczyk; Zachód- Mechanik Brzezina 4:2 (1 bramka)
28.10.2018 klasa okręgowa; Żórawina ,trener Malczyk; KS Żórawina- Zachód 1:0
03.11.2018 klasa okręgowa; Strzelin ,trener Olejnik; Strzelinianka Strzelin- Zachód 0:4 (2 bramki)
10.11.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Energetyk Siechnice 1:0
17.11.2018 klasa okręgowa; Podgaj ,trener Olejnik; Olimpia Podgaj- Zachód 2:5
25.11.2018 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Orzeł Pawłowice 5:1 (2 bramki)
09.02.2019 sparing; Żarów ,trener Olejnik; Zjednoczenie Żarów- Zachód 1:4 (2 bramki)
16.02.2019 sparing; Żarów ,trener Olejnik; Galakticos Solna- Zachód 1:9 (2 bramki)
23.02.2019 sparing; Brzeg ,trener Olejnik; Skalnik Gracze- Zachód 2:2 (1 bramka)
02.03.2019 sparing; Żarów ,trener Olejnik; Pogoń Pieszyce- Zachód 7:5 (3 bramki)
17.03.2019 sparing; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Wratislavia Wrocław 3:0 (3 bramki)
23.03.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Moto- Jelcz Oława 1:1 (1 bramka)
31.03.2019 klasa okręgowa; ul.Lotnicza ,trener Olejnik; Parasol Wrocław- Zachód 0:1 (1 bramka)
06.04.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- GKS Kobierzyce 0:0
13.04.2019 klasa okręgowa; Oleśnica ,trener Olejnik; Pogoń Oleśnica- Zachód 0:1
20.04.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Czarni Jelcz-Laslowice 2:1
27.04.2019 klasa okręgowa; Goszcz ,trener Olejnik; Wiwa Goszcz- Zachód 1:2
01.05.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Kolektyw Radwanice 4:1
11.05.2019 klasa okręgowa; Bierutów ,trener Olejnik; Widawa Bierutów- Zachód 0:3
26.05.2019 klasa okręgowa; Brzezina ,trener Olejnik; Mechanik Brzezina- Zachód 2:1
01.06.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- KS Żórawina 7:1
08.06.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Strzelinianka Strzelin 6:2
15.06.2019 klasa okręgowa; Siechnice ,trener Olejnik; Energetyk Siechnice- Zachód 0:1
19.06.2019 klasa okręgowa; Sobótka ,trener Olejnik; Zachód- Olimpia Podgaj 3:1
22.06.2019 klasa okręgowa; ul. Przedwiośnie ,trener Olejnik; Orzeł Pawłowice- Zachód 2:2
25.07.2019 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka Bielawa- Pogoń Pieszyce 4:1
31.07.2019 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Orzeł Ząbkowice 6:2 (1 bramka)
15.08.2019 IV liga; Goszcz ,trener Pietrewicz; Wiwa Goszcz- Bielawianka 1:2 (1 bramka)
18.08.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Piast Nowa Ruda 2:0 (1 bramka)
21.08.2019 PP; Makowice, trener Pietrewicz; Darbo-Bau Makowice- Bielawianka 0:13 (1 bramka)
24.08.2019 IV liga; Bardo, trener Pietrewicz; Unia Bardo- Bielawianka 2:2
28.08.2019 PP; Pszenno, trener Pietrewicz; Cukrownik Pszenno- Bielawianka 0:6 (2 bramki)
31.08.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Lechia Dzierżoniów 0:1
07.09.2019 IV liga; Wielka Lipa, trener Pietrewicz; Sokół Wielka Lipa- Bielawianka 2:1
10.09.2019 PP; Marcinowice, trener Pietrewicz; LKS Marcinowice- Bielawianka 0:11 (2 bramki)
14.09.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Orzeł Prusice 6:2 (4 bramki)
21.09.2019 IV liga; Marcinkowice ,trener Pietrewicz; Sokół Marcinkowice- Bielawianka 2:2 (1 bramka)
25.09.2019 PP; Nowice, trener Pietrewicz; Venus Nowice- Bielawianka 3:5 (1 bramka)
28.09.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- GKS Mirków Długołęka 2:1 (2 bramki)
06.10.2019 IV liga; Świdnica, trener Pietrewicz; Polonia Stal Świdnica- Bielawianka 3:0
09.10.2019 PP; Bystrzyca Górna, trener Pietrewicz; LKS Bystrzyca Górna- Bielawianka 2:5 (1 bramka)
12.10.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Moto-Jelcz Oława 2:0
19.10.2019 IV liga; Trzebnica, trener Pietrewicz; Polonia Trzebnica- Bielawianka 0:0
26.10.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- LKS Bystrzyca Górna 6:0 (3 bramki)
02.11.2019 IV liga; Pieszyce ,trener Pietrewicz; Pogoń Pieszyce- Bielawianka 1:2 (1 bramka)
16.11.2019 IV liga; ul. Osiniecka, trener Pietrewicz; Piast Żerniki Wrocław- Bielawianka 1:0
23.11.2019 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Wiwa Goszcz 6:1 (2 bramki)
08.02.2020 sparing; ul. Miannowskiego ,trener Pietrewicz; Śląsk Wrocław (U-18)- Bielawianka 3:5
12.02.2020 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Zamek Kamieiec Ząbkowicki 7:1
15.02.2020 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Szkółka Brazylijska Dzierżoniów 3:1 (2 bramki)
19.02.2020 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Orzeł Ząbkowice 3:0 (2 bramki)
29.02.2020 sparing; Strzegom ,trener Pietrewicz; AKS Strzegom- Bielawianka 1:2
08.03.2020 PP; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Polonia- Stal Świdnica 1:2 (1 bramka)
19.06.2020 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Śląsk II Wrocław 0:2
04.07.2020 sparing; Nysa, trener Pietrewicz; Polonia Nysa- Bielawianka 6:1
15.07.2020 sparing; Jelenia Góra, trener Pietrewicz; Karkonosze Jelenia Góra- Bielawianka 2:2
17.07.2020 sparing; Kłodzko, trener Pietrewicz; Nysa Kłodzko- Bielawianka 0:7 (3 bramki)
22.07.2020 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Foto Higiena Gać 0:2
24.07.2020 sparing; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Galakticos Solna 8:1
31.07.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Lechia Dzierżoniów 4:1 (1 bramka)
08.08.2020 IV liga; Mirków ,trener Pietrewicz; GKS Mirków- Długołęka- Bielawianka 1:7 (2 bramki)
12.08.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2 (1 bramka)
15.08.2020 IV liga; Bystrzyca Górna ,trener Pietrewicz; LKS Bystrzyca Górna- Długołęka- Bielawianka 2:2
19.08.2020 PP; Piława Górna ,trener Pietrewicz; Piławianka Piława Górna- Bielawianka 0:5
22.08.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Orzeł Prusice 13:1 (7 bramek)
29.08.2020 IV liga; Pieszyce ,trener Pietrewicz; Pogoń Pieszyce- Bielawianka 0:1
02.09.2020 PP; Kłodzko ,trener Pietrewicz; Nysa Kłodzko- Bielawianka 0:2
05.09.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- AKS Strzegom 1:1
19.09.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Unia Bardo 5:1 (1 bramka)
26.09.2020 IV liga; Oława ,trener Pietrewicz; Moto Jelcz Oława- Bielawianka 1:0
03.10.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Orzeł Lubawka 9:0 (5 bramek)
07.10.2020 PP; Nowa Ruda ,trener Pietrewicz; Piast Nowa Ruda- Bielawianka 1:3
10.10.2020 IV liga; Kłodzko ,trener Pietrewicz; Nysa Kłodzko- Bielawianka 0:1
17.10.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Mechanik Brzezina 10:0 (2 bramki)
24.10.2020 IV liga; Wołów ,trener Pietrewicz; MKP Wołów- Bielawianka 1:1
31.10.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Polonia Trzebnica 5:2 (2 bramki)
07.11.2020 IV liga; Wielka Lipa ,trener Pietrewicz; Sokół Wielka Lipa- Bielawianka 0:3 (2 bramki)
14.11.2020 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka- Sokół Marcinkowice 3:0
21.11.2020 IV liga; Nowa Ruda ,trener Pietrewicz; Piast Nowa Ruda- Bielawianka 0:1
16.01.2021 sparing; ul. Kłokoczycka ,trener Bator; Śląsk II Wrocław- Stal Brzeg 3:2
23.01.2021 sparing; Świdnica ,trener Bator; Polonia- Stal Świdnica- Stal 3:1
30.01.2021 sparing; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka Bielawa- Pogoń Pieszyce 5:0 (2 bramki)
03.02.2021 sparing; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Foto Higiena Gać 2:3
06.02.2021 sparing; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Sokół Marcinkowice 3:0 (3 bramki)
10.02.2021 sparing; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Słowianin Wolibórz 3:1 (2 bramki)
17.02.2021 sparing; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Nysa Kłodzko 4:1 (1 bramka)
27.02.2021 sparing; Żmigródek ,trener Soczewski; Piast Żmigród- Bielawianka1:1 (1 bramka)
06.03.2021 IV liga; Dzierżoniów ,trener Soczewski; Lechia Dzierżoniów- Bielawianka 1:2 (1 bramka)
13.03.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- GKS Mirków Długołęka 2:0
24.04.2021 IV liga; Ząbkowice ,trener Soczewski; Orzeł Ząbkowice- Bielawianka 0:1
28.04.2021 okręgowy finał PP; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Polonia Stal Świdnica 2:2 (k. 4:2) (1 bramka)
01.05.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- LKS Bystrzyca Górna 6:1 (2 bramki)
03.05.2021 IV liga; Prusice ,trener Soczewski; Orzeł Prusice-Bielawianka 1:2 (2 bramki)
08.05.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Pogoń Pieszyce 1:0
12.05.2021 wojewódzki półfinał PP; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Karkonosze Jelenia Góra 1:2
15.05.2021 IV liga; Strzegom ,trener Soczewski; AKS Strzegom- Bielawianka 2:0
19.05.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Piast Żerniki Wrocław 1:4
29.05.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Moto Jelcz Oława 6:1
12.06.2021 IV liga; Brzezina ,trener Soczewski; Mechanik Brzezina- Bielawianka 1:5 (4 bramki)
16.06.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- MKP Wołów 4:2 (2 bramki)
19.06.2021 IV liga; Trzebnica ,trener Soczewski; Polonia Trzebnica- Bielawianka 2:1 (1 bramka)
26.06.2021 IV liga; Bielawa ,trener Soczewski; Bielawianka- Sokół Wielka Lipa 6:3 (3 bramki)
30.07.2021 sparing; Molbergen ,trener Kowalczyk; SV Molbergen- SV Petersdorf 2:1
08.08.2021 Kreisliga Cloppenburg; Petersdorf ,trener Kowalczyk; SV Petersdorf- SV Bösel 3:0 (1 bramka)
18.08.2021 Kreislpokal; Lindern, trener Kowalczyk; SV SW Lindern- SV Petersdorf 1:3
22.08.2021 Kreisliga Cloppenburg; Petersdorf ,trener Kowalczyk; SV Petersdorf- SV Harkebrugge 6:1 (2 bramki)
25.08.2021 Kreislpokal; Bevern, trener Kowalczyk; SV Bevern II- SV Petersdorf 1:1 (k 3:4) (1 bramka- k)
29.08.2021 Kreisliga Cloppenburg; Buhren, trener Kowalczyk; BV Buhren- SV Petersdorf 6:0
01.09.2021 Kreisliga Cloppenburg; Gehlenberg, trener Kowalczyk; SV Gehlenberg- Neuvrees- SV Petersdorf 1:0
05.09.2021 Kreisliga Cloppenburg; Petersdorf ,trener Kowalczyk; SV Petersdorf- BV Essen 2:1 (1 bramka) (mecz anulowany)
12.09.2021 Kreisliga Cloppenburg; Peheim, trener Kowalczyk; SV Peheim- SV Petersdorf 1:3 (2 bramki)
19.09.2021 Kreisliga Cloppenburg; Petersdorf ,trener Kowalczyk; SV Petersdorf- SV Cappeln 3:2
22.09.2021 Kreisliga Cloppenburg; Strücklingen, trener Kowalczyk; SV Strücklingen- Neuvrees- SV Petersdorf 0:0
26.09.2021 Kreisliga Cloppenburg; Ramsloh, trener Kowalczyk; SV Ramsloh- SV Petersdorf 0:2 (1 bramka)
03.10.2021 Kreislpokal; Bösel, trener Kowalczyk; SV Bösel- SV Petersdorf 1:5 (1 bramka)
10.10.2021 Kreisliga Cloppenburg; Petersdorf ,trener Kowalczyk; SV Petersdorf- FC Sedelsberg 4:1 (2 bramki)
16.10.2021 Kreisliga Cloppenburg; Sternbusch, trener Kowalczyk; SC Sternbusch- SV Petersdorf 0:2 (1 bramka)
24.10.2021 Kreisliga Cloppenburg; Petersdorf ,trener Kowalczyk; SV Petersdorf- SV Nikolausdorf-Beverbr. 5:2
31.10.2021 Kreisliga Cloppenburg; Löningen, trener Kowalczyk; VfL Löningen- SV Petersdorf 5:2
14.11.2021 Kreisliga Cloppenburg; Bösel, trener Kowalczyk; SV Bösel- SV Petersdorf 3:1
05.02.2022 sparing; ul. Sztabowa ,trener Czajka; Piast Żerniki Wrocław- Polonia Nysa 1:0
09.02.2022 sparing; Dzierżoniów ,trener Czajka; Orzeł Ząbkowice- Polonia 0:2
12.02.2022 sparing; Dzierżoniów ,trener Czajka; Lechia Dzierżoniów- Polonia 2:1
19.02.2022 sparing; Kluczbork ,trener Czajka; MKS Kluczbork- Polonia 2:1
05.03.2022 sparing; Nysa ,trener Czajka; Polonia- Unia Krapkowice 3:1
12.03.2022 IV liga; Zdzieszowice ,trener Czajka; Ruch Zdzieszowice- Polonia 1:2 (1 bramka)
19.03.2022 IV liga; Nysa ,trener Czajka; Polonia- LZS Skorogoszcz 1:0
26.03.2022 IV liga; Nysa ,trener Czajka; Polonia- LZS Piotrówka 1:0
09.04.2022 IV liga; Nysa ,trener Czajka; Polonia- Piast Strzelce Opolskie 2:1
30.04.2022 IV liga; Krapkowice ,trener Czajka; Unia Krapkowice- Polonia 0:0
13.04.2022 IV liga; Nysa ,trener Czajka; Polonia- Małapanew Ozimek 3:2
05.06.2022 IV liga; Nysa ,trener Czajka; Polonia- Victoria Chróścice 2:1
11.06.2022 IV liga; Reńska Wieś ,trener Czajka; Porawie Większyce- Polonia 1:4 (awans do III ligi)
16.07.2022 sparing; Oborniki Śląskie ,trener Czajka; Polonia- Ślęza Wrocław 3:3 (3x45 min)(1 bramka)
20.07.2022 sparing; Nysa ,trener Czajka; Polonia- Moto-Jelcz Oława 1:2 (1 bramka)
26.07.2022 sparing; Solna ,trener Pietrewicz; LKS "GALAKTICOS" Solna- Polonia Bielany Wrocławskie 5:1 (2 bramki)
06.08.2022 sparing; Żmigród ,trener Pietrewicz; Piast Żmigród- GALAKTICOS 1:1
13.08.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Słowianin Wolibórz 0:2
21.08.2022 IV liga; Stolec ,trener Pietrewicz; Skałki Stolec- GALAKTICOS 1:1
03.09.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0
10.09.2022 IV liga; Pieszyce ,trener Pietrewicz; Lechia Dzierżoniów- GALAKTICOS 0:1
17.09.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Bielawianka Bielawa 2:2(1 bramka)
10.09.2022 IV liga; Ząbkowice ,trener Pietrewicz; Orzeł Ząbkowice- GALAKTICOS 0:0
01.10.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Polonia Stal Świdnica 1:2
05.10.2022 PP; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Ślęza Wrocław 0:4
08.10.2022 IV liga; Nowa Ruda ,trener Pietrewicz; Piast Nowa Ruda- GALAKTICOS 1:1
16.10.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Polonia Trzebnica 2:2(2 bramki)
22.10.2022 IV liga; Wałbrzych ,trener Pietrewicz; Górnik Wałbrzych- GALAKTICOS 2:0
29.10.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Sokół Marcinkowice 3:2(1 bramka)
05.11.2022 IV liga; Sułów ,trener Pietrewicz; Barycz Sułów- GALAKTICOS 1:2
12.11.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Foto-Higiena Błyskawica Gać 3:0
19.11.2022 IV liga; Oława ,trener Pietrewicz; Moto Jelcz Oława- GALAKTICOS 1:1(1 bramka)
26.11.2022 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Piast Zmigród 3:1(1 bramka)
28.01.2023 sparing; Kobierzyce ,trener Pietrewicz; Barycz Sułów- GALAKTICOS 2:1
04.02.2023 sparing; Kobierzyce ,trener Pietrewicz; Foto-Higiena Gać- GALAKTICOS 4:2
18.02.2023 sparing; Kobierzyce ,trener Pietrewicz; WKS Wierzbice- GALAKTICOS 2:3 (1 bramka)
25.02.2023 sparing; Kobierzyce ,trener Pietrewicz; Skalnik Gracze- GALAKTICOS 0:7 (2 bramki)
04.03.2023 IV liga; Ząbkowice Śląskie ,trener Pietrewicz; Słowianin Wolibórz- GALAKTICOS 4:1
11.03.2023 IV liga; Kobierzyce ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Skałki Stolec 3:2 (1 bramka)
18.03.2023 IV liga; Żmigród ,trener Pietrewicz; Piast Żmigród- GALAKTICOS 0:1
25.03.2023 IV liga; Kamieniec Ząbkowicki ,trener Pietrewicz; Zamek Kamieniec Ząbkowicki- GALAKTICOS 1:4(2 bramki)
29.03.2023 IV liga; Kobierzyce ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Lechia Dzierżoniów 1:2
01.04.2023 IV liga; Bielawa ,trener Pietrewicz; Bielawianka Bielawa- GALAKTICOS 1:2
08.04.2023 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Orzeł Ząbkowice Śl. 3:1(2 bramki)
15.04.2023 IV liga; Świdnica ,trener Pietrewicz; Polonia Stal Świdnica- GALAKTICOS 1:0
13.05.2023 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Barycz Sułów 2:2
20.05.2023 IV liga; Gać ,trener Pietrewicz; Foto higiena Gać- GALAKTICOS 2:3
27.05.2023 IV liga; Solna ,trener Pietrewicz; GALAKTICOS- Moto Jelcz Oława 1:4
15.08.2023 klasa okręgowa; Brzeg Dolny ,trener Podstawek; Rokita 1946 Brzeg Dolny-WKS Wierzbice 1:0
19.08.2023 klasa okręgowa; Wierzbice ,trener Podstawek; WKS Wierzbice- Galaktikos Solna 4:0
26.08.2023 klasa okręgowa; Goszcz ,trener Podstawek; Wiwa Goszcz- WKS Wierzbice 0:6
02.09.2023 klasa okręgowa; Wierzbice ,trener Podstawek; WKS Wierzbice- MKP Wołów 3:5
08.09.2023 klasa okręgowa; Marszowice; trener Podstawek; Orzeł Marszowice- WKS Wierzbice 1:5
16.09.2023 klasa okręgowa; Wierzbice ,trener Podstawek; WKS Wierzbice- Orzeł Pawłowice 4:0(1 bramka)
23.09.2023 klasa okręgowa; Mirków; trener Podstawek; GKS Mirków- WKS Wierzbice 2:5
30.09.2023 klasa okręgowa; Wierzbice ,trener Podstawek; WKS Wierzbice- Foto Higiena Błyskawica Gać 1:5
07.10.2023 klasa okręgowa ; Trzebnica ; trener Podstawek; Polonia Trzebnica- WKS Wierzbice 1:2
11.10.2023 PP; Wierzbice ,trener Podstawek; WKS Wierzbice- Polonia Środa Śląska 4:0(2 bramki)
28.10.2023 klasa okręgowa; Kobierzyce ,trener Podstawek; WKS Wierzbice- Polonia Bielany Wrocławskie 1:2
24.01.2024 sparing; Kluczbork ,trener Schmidt; MKS Kluczbork- Stal Brzeg 1:0
27.01.2024 sparing; Dzierżoniów ,trener Schmidt; Śląsk Wrocław U-19- Stal 2:2
03.02.2024 sparing; Ząbkowice Śląskie ,trener Schmidt; Miedź II Legnica- Stal 4:5 (1 bramka)
10.02.2024 sparing; Dzierżoniów ,trener Schmidt; Lechia Dzierżoniów- Stal 0:1
16.02.2024 sparing; Kiełczów ,trener Schmidt; Śląsk II Wrocław- Stal 3:0
21.02.2024 sparing; Brzeg ,trener Schmidt; Stal- Start Namysłów 5:0
24.02.2024 sparing; Świdnica ,trener Schmidt; Polonia Stal Świdnica- Stal 0:3 (2 bramki)
03.03.2024 PP; Zdzieszowice ,trener Schmidt; Ruch Zdzieszowice- Stal 4:1
17.03.2024 IV liga; Zdzieszowice ,trener Schmidt; Ruch Zdzieszowice- Stal 2:2
23.03.2024 IV liga; Brzeg ,trener Schmidt; Stal- Victoria Chróścice 2:0(1 bramka)
06.04.2024 IV liga; Brzeg ,trener Schmidt; Stal- Fortuna Głogówek 3:0(1 bramka)
13.04.2024 IV liga; Gogolin ,trener Schmidt; MKS Gogolin- Stal 1:5(1 bramka)
20.04.2024 IV liga; Brzeg ,trener Schmidt; Stal- LZS Domaszkowice 7:0(1 bramka)
Offline