Forum Śląska rocznik 1996
25.02.2012 sparing; boisko ul. Sztabowa, trener K. Janusz; AZS Wrocław (seniorki)- SMS Junior Wrocław 0:8
24.03.2012 sparing; stadion ul. Wróblewskiego; trener L.Zdziebło; Ślęza Wrocław- Śląsk 1:2 (1 bramka)
31.03.2012 LTJM; ul.Sztabowa, trener Zdziebło; Śląsk- Forza Wrocław 3:3
14.04.2012 LTJM; Leśnica, trener Zdziebło; Śląsk- Ślęza Wrocław 0:2
21.04.2012 LDJM; boisko AWF, trener: Król ; Śląsk- Moto Jelcz Oława 10:1
28.04.2012 LTJM; ul. Dożynkowa, trener Zdziebło; Pogoń Wrocław- Śląsk 1:5
05.05.2012 LTJM; Leśnica, trener Zdziebło ; Śląsk- Pogoń Miękinia 1:1
12.05.2012 LDJM; boisko AWF, trener: Król ; Śląsk- Polonia/ Sparta Świdnica 4:0
26.05.2012 LTJM; Pasikurowice, trener Zdziebło; Iskra Pasikurowice- Śląsk 0:4
30.05.2012 LDJM; OSiR Świdnica, trener Król; Stal Świdnica- Śląsk 1:6
02.06.2012 LTJM; Leśnica, trener Zdziebło; Śląsk- Zorza Wilkszyn 2:0 mistrzostwo TLJM
09.06.2012 LDJM; ul. Niskie Łąki, trener: Król ; FC Academy Wrocław-Śląsk 1:0 wicemistrzostwo DLJM
08.07.2012- 14.07.2012; turniej Dobiegniew Cuip 2012, trener Dłużniak: Ślęza Wrocław- Junior Koziegłowy 0:5, - GKP Pszczew 2:0, - MUKS Wolsztyn 3:1 (1 bramka), -Błękitni Dobiegniew 1:0, -Lubuszanin Drezdenko 2:2, -Akademia Piłkarska Zabierzów 3:1 (1 bramka), -Flota Świnoujście 0:2, -Fakel Woronież (Rosja) 1:0, -Łucznik Strzelce Kraj 0:1, mecz o 3 miejsce -Łucznik Strzelce Kraj.1:2
22.07.2012; sparing; Nadolice, trener Dłużniak: Piast Nadolice (seniorzy, klasa A)- Ślęza Wrocław 3:2
02.08.2012; sparing; sztuczna murawa Siechnice, trener Dłużniak:Energetyk Siechnice (seniorzy, klasa A)- Ślęza Wrocław 4:3 (1 bramka)
04.08.2012; sparing; Leśnica, trener Dłużniak:Parasol Wrocław (trener Cichy)- Ślęza Wrocław 3:3
08.08.2012; sparing; ul. Wróblewskiego, trener Breś: Ślęza Wrocław - Śląsk Wrocław (LDJ) 6:0
14.08.2012; sparing; Twardogóra, trener Dłużniak: Ślęza Wrocław - Wratislavia Wrocław (OLJS) 1:2
22.08.2012 LDJM; Kłodzko, trener: Woźnicki ; Nysa Kłodzko- Ślęza 1:0
26.08.2012 OLJS; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- Polonia Miłoszyce 2:0
01.09.2012 OLJS; Korzeńsko, trener: Dłużniak ;Młode Orły Korzeńsko- Ślęza 4:1
05.09.2012 OLJS; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- Czarni Jelcz Laskowice 2:2
08.09.2012 OLJS; ul.Osiniecka, trener: Dłużniak ;Piast Wrocław Żerniki- Ślęza 1:2
16.09.2012 OLJS; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- Parasol Wrocław 1:2
19.09.2012 OLJS; Żmigród, trener: Dłużniak ;Piast Żmigród- Ślęza 2:5
23.09.2012 OLJS; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- Pogoń Oleśnica 1:3
29.09.2012 OLJS; ul. Dembowskiego, trener: Dłużniak ;Wratislavia Wrocław- Ślęza 0:1
07.10.2012 OLJS; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- MKP Wołów 2:2
13.10.2012 OLJS; Twardogóra, trener: Dłużniak ; Lotnik Twardogóra- Ślęza 1:1
20.10.2012 OLJS; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- Polonia Środa Śląska 2:1
27.10.2012 OLJS; Kobierzyce, trener: Dłużniak ; GKS Kobierzyce- Ślęza 0:4
04.11.2012 DLJM; ul.Wróblewskiego, trener: Dłużniak ;Ślęza- Parasol Wrocław 3:3
10.11.2012 OLJS; Brzeg Dolny, trener: Dłużniak ; KP Brzeg Dolny- Ślęza 3:5
17.11.2012 DLJM; Lubin, trener: Dłużniak ; Zagłębie Lubin- Ślęza 1:0
01.12.2012; sparing; Siechnice, trener Dłużniak:Energetyk Siechnice (seniorzy)- Ślęza 0:0
22.12.2012 turniej halowy: "Świąteczno- noworoczny turniej juniorów starszych" ; Kobierzyce, trener Dłużniak; Ślęza- Górnik Wałbrzych 2:4 (1 bramka); -WKS Śląsk 1:1; -Polonia Jaszowice 0:0; mecz o 5 miejsce -GKS Kobierzyce 3:0
12.01.2013; sparing; boisko AWF, trener Dłużniak: Ślęza- Orzeł Pawłowice (seniorzy) 2:3
13.01.2013 turniej halowy juniorów starszych; Środa Śląska, trener Dłużniak; Ślęza- Polonia Środa Śląska 6:1; -Parasol Wrocław 2:1; -GKS Żórawina 7:2; półfinał -Piast Żerniki 3:1; finał -Polonia Środa Śląska 1:1 (2 bramki w turnieju)
19.01.2013; sparing; boisko AWF, trener Dłużniak: Ślęza- Polonia Środa Śląska (seniorzy) 1:5
05.02.2013; sparing;Twardogóra, trener Dłużniak: Ślęza- Lotnik Twardogóra 0:1 (05.02) i 0:2 (09.02)
20.02.2013; sparing;Dzierżoniów, trener Breś: Ślęza- Ruch Chorzów (ME) 2:2
24.02.2013; sparing; ul.Sztabowa, trener Dłużniak: Ślęza- FC Wrocła Academy 4:2
02.03.2013 turniej halowy juniorów młodszych "Ślęza Cup 2013"; hala Redeco, trener Dłużniak; Ślęza- Forza Wrocław 4:0; -Polonia Środa Śląska 3:0 (1 bramka); -WKS Śląsk 1:0; półfinał -Ślęza II 6:1 (1 bramka); finał -WKS Śląsk 1:2
06.03.2013; sparing; boisko AWF, trener Pietraszewski: SMS Junior- WKS Śląsk 1:2
07.03.2013; sparing; ul.Sztabowa, trener Dłużniak: Ślęza- Polar Wrocław 2:7
09.03.2013; sparing; ul.Sztabowa, trener Dłużniak: Ślęza- Parasol Wrocław 1:2
16.03.2013; sparing; Siechnice, trener Dłużniak:Energetyk Siechnice (seniorzy)- Ślęza 7:0
28.03.2013; sparing; ul. Sztabowa, trener Dłużniak:Ślęza- Polonia Wrocław 8:0
07.04.2013 DLJM; Głogów, trener: Dłużniak ; Chrobry Głogów- Ślęza 1:4
13.04.2013 OLJS; Jelcz Laskowice, trener: Dłużniak ; Czarni Jelcz Laskowice- Ślęza 1:6 (1 bramka)
21.04.2013 OLJS; ul. Wróblewskiego, trener: Dłużniak ; Ślęza- Piast Żerniki Wrocław 2:2
27.04.2013 OLJS; ul. Lotnicza, trener: Dłużniak ; Parasol Wrocław- Ślęza 3:1
01.05.2013 TLJS; Malczyce, trener: Sawicki ; Odra Malczyce- Ślęza 0:4
05.05.2013 OLJS; ul. Wróblewskiego, trener: Dłużniak ; Ślęza- Piast Żmigród 2:1
11.05.2013 OLJS; Oleśnica, trener: Dłużniak ; Pogoń Oleśnica- Ślęza 0:2
19.05.2013 OLJS; ul. Wróblewskiego, trener: Dłużniak ; Ślęza- Wratislavia Wrocław 2:2
25.05.2013 OLJS; Wołow, trener: Dłużniak ; MKP Wołow- Ślęza 4:1
30.05.2013 OLJS; ul. Wróblewskiego, trener: Dłużniak ; Ślęza- Lotnik Twardogóra 4:1
01.06.2013 OLJS; ul. Przedwiośnie, trener: Dłużniak ; Orzeł Pawłowice- Ślęza 1:2
03.06.2013 OLJS; Środa Śląska, trener: Dłużniak ; Polonia Środa Śląska- Ślęza 1:3
08.06.2013 OLJS; ul. Wróblewskiego, trener: Dłużniak ; Ślęza- GKS Kobierzyce 1:0
03.06.2013 OLJS; Skokowa, trener: Dłużniak ; Dolpasz Skokowa- Ślęza 0:17 (3 bramki)
19.06.2013; sparing; ul. Wróblewskiego, trener Woźnicki: Ślęza- KKS Jelenia Góra 4:2
22.06.2013 OLJS; ul. Wróblewskiego, trener: Dłużniak ; Ślęza- KP Brzeg Dolny 7:0 (1 bramka)
22.06.2013 TLJS; ul. Wróblewskiego, trener Dłużniak; Ślęza- Śląsk Wrocław 0:8
03.08.2013; sparing; Leszno, trener Rokosz:Polonia 1912 Leszno- Polar Wrocław (2 bramki) 3:3
07.08.2013; sparing; Twardogóra, trener Rokosz: Wiwa Goszcz (seniorzy)- Polar Wrocław 3:2
08.08.2013; sparing; Twardogóra, trener Rokosz: Ślęza Wrocław (DLJM)- Polar Wrocław 2:3
18.08.2013 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Sparta Skarszyn 4:3 (1 bramka)
21.08.2013 LDJ; Głogów, trener: Rokosz ; Chrobry Głogów- Polar 4:1
24.08.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- KP Polkowice 6:1
28.08.2013 LDJ; Legnica, trener: Rokosz ; Miedź Legnica- Polar 4:3
01.09.2013 LDJ; Oława, trener: Rokosz ; MKS Oława- Polar 2:6
07.09.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Zagłębie Lubin 0:4
08.09.2013 klasa A; Skokowa, trener: Nahajło ; Dolpasz Skokowa- Polar 3:0
15.09.2013 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Barycz Sułów 1:4
21.09.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Bobrzanie Bolesławiec 5:0 (1 bramka)
29.09.2013 LDJ; Dzierżoniów, trener: Rokosz ; Lechia Dzierżoniów- Polar 0:2
05.10.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Orzeł Zabkowice 9:0
13.10.2013 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- LKS Krzyżanowice 4:0
19.10.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Parasol Wrocław 0:2
27.10.2013 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Bumerang Wrocław 1:0
03.11.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- FC Academy Wrocław 0:5
10.11.2013 LDJ; Świdnica, trener: Rokosz ; Stal Świdnica- Polar 5:3
16.11.2013 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Górnik Wałbrzych 2:2 (1 bramka)
24.11.2013 sparing; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Ślęza Wrocław 2:0
28.11.2013 sparing; ul. Mickiewicza, trener Pietraszewski; WKS Śląsk Wrocław- SMS Junior 3:3
09.02.2014 sparing; ul. Sztabowa, trenerzy: Nahajło, Rokosz ; Polar- Falko Rzeplin 3:4
16.02.2014 sparing; ul. Sztabowa, trener: Rokosz ; Polar- Polonia Leszno 2:6
23.02.2014 sparing; ul. Sztabowa, trenerzy: Nahajło, Rokosz ; Polar- Parasol Wrocław 2:1
09.03.2014 sparing; ul. Niepodległości, trenerzy: Nahajło, Rokosz ; Polar- Forza Wrocław 8:0(1 bramka)
15.03.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Chrobry Głogów 1:0
23.03.2014 LDJ; Polkowice, trener: Rokosz ; KS Polkowice -Polar 3:0
29.03.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Miedź II Legnica 0:1
05.04.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- MKS Oława 1:0
12.04.2014 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Dolpasz Skokowa 0:2
17.04.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Konfeks Legnica 1:3
26.04.2014 LDJ; Bolesławiec, trener: Rokosz ; Bobrzanie Bolesławiec -Polar 2:0
03.05.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Rokosz ; Polar- Lechia Dzierżoniów 1:4
10.05.2014 LDJ; Ząbkowice Śląskie, trener: Rokosz ; Orzeł Ząbkowice -Polar 0:4(2 bramki)
17.05.2014 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Orzeł Pawłowice Wrocław 1:1
21.05.2014 LDJ; ul. Lotnicza, trener: Rokosz ; Parasol Wrocław- Polar 2:2
24.05.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- AKS Strzegom 2:1(1 bramka)
01.06.2014 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Victoria Zawonia 2:2
04.06.2014 LDJ; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Stal Świdnica 3:2(1 bramka)
08.06.2014 klasa A; ul. Sołtysowicka, trener: Nahajło ; Bumerang Wrocław- Polar 7:2
15.06.2014 klasa A; ul. Niepodległości, trener: Nahajło ; Polar- Orla Korzeńsko 5:1
22.06.2014 klasa A; Prusice, trener: Nahajło ; Orzeł Prusice- Polar 5:3
19.07.2014 sparing; Namysłów, trener Pietraszewski; Start Namysłów- Pogoń Oleśnica 3:1
26.07.2014 sparing; Oleśnica, trener Pietraszewski; Pogoń- LZS Stary Śleszów 3:0
02.08.2014 sparing; Międzybórz, trener Pietraszewski; Zenit Międzybórz- Pogoń 4:5
07.08.2014 sparing; Pasikurowice, trener Pietraszewski; Iskra Pasikurowice- Pogoń 0:4
16.08.2014 klasa Okręgowa; Oleśnica, trener Pietraszewski ; Pogoń- Strzelinianka Strzelin 2:0
23.08.2014 klasa Okręgowa; Środa Śląska, trener Pietraszewski ; Polonia Środa Śląska- Pogoń 3:5
27.08.2014 PP; Wojnowice; trener Pietraszewski; Skra Wojnowice- Pogoń 0:4
03.09.2014 klasa Okręgowa; Oława; trener Pietraszewski; Sokół Marcinkowice- Pogoń 1:3
21.09.2014; OLJS; Oleśnica, trener Kartocha ; Pogoń- Czarni Jelcz-Laskowice 1:0
27.09.2014; OLJS; ul. Przedwiośnie, trener Kartocha ; Orzeł Pawłowice- Pogoń 0:9
28.09.2014 klasa Okręgowa; Skokowa; trener Pietraszewski; Dolpasz Skokowa- Pogoń 1:5
04.10.2014; OLJS; Oleśnica, trener Kartocha ; Pogoń- Lider Borów 0:0
04.10.2014 klasa Okręgowa; ul. Przedwiośnie; trener Pietraszewski; Orzeł Pawłowice - Pogoń 2:5
08.10.2014 PP; ul. Przedwiośnie; trener Pietraszewski; Orzeł Pawłowice - Pogoń 1:8 (1 bramka)
18.10.2014; OLJS; Oleśnica, trener Jurasik ; Pogoń- Ślęża Sobótka 11:0
18.10.2014 klasa Okręgowa; Chwalibożyce; trener Pietraszewski; Burza- Dombud Chwalibożyce - Pogoń 1:4
25.10.2014 klasa Okręgowa; Pasikurowice, trener Pietraszewski ; Pogoń- Czarni Kondratowice 1:1
31.10.2014 sparing; Oleśnica, trener Jurasik; Pogoń- LZS Solniki Małe 4:2
08.11.2014; OLJS; Oleśnica, trener Jurasik ; Pogoń- Polonia Środa Śląska 4:3 (1 bramka)
11.11.2014 klasa Okręgowa; Pasikurowice, trener Pietraszewski ; Pogoń- Orzeł Sadków 4:0
15.11.2014; OLJS; Syców, trener Kartocha ; Pogoń Syców- Pogoń 0:6
23.11.2014 klasa Okręgowa; ul. Gitarowa; trener Pietraszewski; Wratislavia Wrocław - Pogoń 0:6
31.01.2015 sparing; Dzierżoniów , trener: Pietraszewski ; Śląsk II Wrocław- Pogoń 2:3
06.02.2015 sparing; Brzeg , trener: Pietraszewski ; TOR Dobrzeń Wielki- Pogoń 5:1
11.02.2015 sparing; Oleśnica , trener: Pietraszewski ; Pogoń- LZS Solniki Małe(1 bramka) 6:2
14.02.2015 sparing; Kępmo , trener: Pietraszewski ; Polonia Kępno- Pogoń 5:1
21.02.2015 sparing; Oleśnica , trener: Pietraszewski ; Pogoń- Start Namysłów 5:4
28.02.2015 sparing; Oleśnica , trener: Pietraszewski ; Pogoń- Sokół Wielka Lipa (1 bramka) 5:2
07.03.2015 PP; Żmigródek; trener Pietraszewski; Pogoń- Piast Żmigród 1:4
15.03.2015 klasa Okręgowa; Strzelin; trener Pietraszewski; Strzelinianka Strzelin - Pogoń 0:1
21.03.2015 klasa Okręgowa; Pasikurowice, trener Pietraszewski ; Pogoń- Polonia Środa Śląska 3:0
28.03.2015 klasa Okręgowa; Rzeplin; trener Pietraszewski; Falko Rzeplin - Pogoń 1:4
04.04.2015 klasa Okręgowa; Oleśnica, trener Pietraszewski ; Pogoń- Sokół Marcinkowice 7:0
11.04.2015 klasa Okręgowa; Łozina; trener Pietraszewski; KS Łozina - Pogoń 0:2
18.04.2015 klasa Okręgowa; Pasikurowice, trener Pietraszewski ; Pogoń- Wiwa Goszcz 0:0
25.04.2015 klasa Okręgowa; Oborniki Śląskie; trener Pietraszewski; Bór Oborniki Śląskie - Pogoń 1:2
15.05.2015 klasa Okręgowa; Pasikurowice, trener Pietraszewski ; Pogoń- Orzeł Pawłowice 6:0
16.05.2014; OLJS; Borów, trener Kartocha ; UKS Lider Borów- Pogoń 1:1
23.05.2015 klasa Okręgowa; Mirków; trener Pietraszewski; GKS Mirków-Długołęka - Pogoń 1:2
27.05.2015 klasa Okręgowa; Pasikurowice, trener Pietraszewski ; Pogoń- Burza Chwalibożyce 0:1
31.05.2015 klasa Okręgowa; Kondratowice; trener Pietraszewski; Czarni Kondratowice - Pogoń 0:3
27.06.2015 turniej towarzyski; "I Memoriał im. Leszka Rusieckiego"; Goszcz (mecze 2x15 min) , trener: Pietraszewski ; Pogoń- LKS Jankowy 4:0, -Team Leszka 1:1, - Zefka Kobyla Góra 2:0; finał: Pogoń- Wiwa Goszcz 1:2
16.08.2015 klasa Okręgowa; Sadowiece; trener Sajewicz; Orzeł Sadowice - GKS Mirków-Długołęka 2:1
22.08.2015 klasa Okręgowa; Mirków; trener Sajewicz; GKS- Wratislavia Wrocław 0:0
29.08.2015 klasa Okręgowa; Strzelin; trener Sajewicz; Strzelinianka Strzelin- GKS 1:1
05.09.2015 klasa Okręgowa; Goszcz; trener Sajewicz; Wiwa Goszcz- GKS 1:3
09.09.2015 PP; Ujeździec Wielki; trener Sajewicz; Sokół Ujeździec Wielki- GKS 0:1
12.09.2015 klasa Okręgowa; Mirków; trener Sajewicz; GKS- Zjednoczenie Łowęcice 2:3
19.08.2015 klasa Okręgowa; Chwalibożyce; trener Sajewicz; Burza Chwalibożyce- GKS 5:1
23.09.2015 PP; Siechnice; trener Sajewicz; Energetyk Siechnice- GKS 1:1 (6:7)
26.09.2015 klasa Okręgowa; Mirków; trener Sajewicz; GKS- Czarni Kondratowice 3:1
04.10.2015 klasa Okręgowa; Oława; trener Sajewicz; Sokół Marcinkowice- GKS 2:1
07.10.2015 PP; Mirków; trener Sajewicz; GKS- Śląsk II Wrocław 0:6
10.10.2015 klasa Okręgowa; Mirków; trener Sajewicz; GKS- KS Łozina 2:2
17.10.2015 klasa Okręgowa; ul.Na Niskich Łąkach ; trener Sajewicz; Bumerang Wrocław- GKS 0:1
30.07.2016; sparing; Środa Śląska, trener Reszka: Polonia Środa Śląska- Orzeł Sadowice 7:2
Offline