WKS Śląsk'96 Wrocław- konriom.home.blog

Forum Śląska rocznik 1996

Ogłoszenie

Historia i teraźniejszość juniorów Śląska.

#1 2008-11-21 16:25:23

konriom

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 22
Punktów :   

Ocena rywali

Która drużyna prezentuje się lepiej a która słabiej od tego jak się spodziewano? Która prezentuje futbol najbardziej efektowny? Która gra "najostrzej"? itp.

Więc według mnie Zagłębie prezentuje się słabiej niż się tego spodziewałem. Oprócz tego widziałem dwa mecze Parasola i sądzę, że ich defensywna taktyka jest mało przyjemna dla oka. Czekam na wasze opinie

Offline

 

#2 2008-11-24 06:45:16

obserwator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ocena rywali

Widziałem tylko mecz z Zagłębiem i wypadli dobrze. Patrząc na wyniki to Zagłębie- SP Głogów wygląda dziwnie. Ale myślę, że na wiosnę to Zagłębie będzie obok Miedzi naszym rywalem w walce o mistrzostwo.

Offline

 

#3 2008-11-24 11:53:32

cichson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ocena rywali

konriom napisał:

Która drużyna prezentuje się lepiej a która słabiej od tego jak się spodziewano? Która prezentuje futbol najbardziej efektowny? Która gra "najostrzej"? itp.

Więc według mnie Zagłębie prezentuje się słabiej niż się tego spodziewałem. Oprócz tego widziałem dwa mecze Parasola i sądzę, że ich defensywna taktyka jest mało przyjemna dla oka. Czekam na wasze opinie

Mam pytanie jakie mecze Parasola widziałeś ?

Offline

 

#4 2008-11-24 15:36:59

konriom

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 22
Punktów :   

Re: Ocena rywali

Widziałem mecze z Miedzią i z nami, czyli Śląskiem. Jednak można się spodziewać, że założenia taktyczne na te mecze były takie żeby nie przegrać. Mimo wszystko uważam, że Parasol jest drugą siłą we Wrocławiu i stać ich na więcej niż remisy 0:0 z Orłem Ząbkowice czy MKS-em Oława, stąd moja opinia.

Offline

 

#5 2008-11-24 16:19:55

cichson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ocena rywali


Widziałeś akurat dwa mecze z faworytami LDM gdzie taktyka była bardziej defensywna, ale przyniosła sukces - przypomnę,że jako jedyni w lidze Parasol urwał punkty Miedzi,natomiast mecz z wami to najsłabszy występ nasz w lidze (mała zadyszka). Jeżeli chodzi o remisy z Oławą i Ząbkowicami Śl. to były mecze typu przeciwnik dwa razy przekroczył połowę a my niestrzelaliśmy 100% sytuacji bramkowych albo przeciwników ratowały słupki i poprzeczki ale taka jest piłka nożna nie zawsze faworyt wygrywa.
Jak popatrzysz w statystyki to Parasol i Miedź nie zaznały porażki w LDM w rundzie jesiennej oraz straciły najmniej bramek a,że remisy się zdarzają to świadczy jak wyrównana jest LDM i mecz meczowi w tej lidze nie jest równy.Pozdrawiam.
P.s. poza tym trzymam za was kciuki żebyście wygrali LDM w sezonie 2008/2009 a my żebyśmy uplasowali się w czubie tabeli-3 miejsce:)

Ostatnio edytowany przez cichson (2008-11-24 16:23:04)

Offline

 

#6 2008-11-25 09:04:05

andrzom

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ocena rywali

no ja widziałem trochę więcej meczów Parasola. W zeszłym sezonie gdy grali na Słubickiej chyba wszystkie. I zdecydowanie tamta gra mi się bardziej podobała. Oczywiście inna liga inni przeciwnicy. Ale w tym sezonie gra Parasola jest zdecydowanie defensywna, a najlepsi w ataku(chodzi o strzelców bramek) o ile się nie mylę również są obrońcy. Dobrze przygotowane stałe fragmenty gry jako jedyny pomysł na grę w ofensywie to ciut mało. Ale Parasol urwał punkty Miedzi, Zagłębiu no i niestety nam i życzę im i nam by powtórzyli to na wiosnę (o to by nie z nami postaramy się sami). Mogłoby być lepiej, ale z wrocławskich drużyn Śląsk i Parasol wypadły w tej rundzie LDM dobrze. Top Talent cieniutko choć narzekają że z powodu kontuzji grało mniej niz połowa podstawowego składu. Nasz odwieczny rywal WIKO to też nie ta drużyna z którą prowadziliśmy świetą wojnę.  A co do siły we Wrocku to na wiosnę będziemy musieli to udowodnić bo "wrocławska tabela LDM" po jesieni wygląda tak:
1. Parasol   3    7  3:0
2. Śląsk      3    7  2:0
3. WIKO     3    1   1:3
4. Top        3    1   1:4

Ostatnio edytowany przez andrzom (2008-12-01 18:41:04)

Offline

 

#7 2008-11-26 00:55:51

mediama

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ocena rywali

cichson napisał:


Widziałeś akurat dwa mecze z faworytami LDM gdzie taktyka była bardziej defensywna, ale przyniosła sukces - przypomnę,że jako jedyni w lidze Parasol urwał punkty Miedzi,natomiast mecz z wami to najsłabszy występ nasz w lidze (mała zadyszka). Jeżeli chodzi o remisy z Oławą i Ząbkowicami Śl. to były mecze typu przeciwnik dwa razy przekroczył połowę a my niestrzelaliśmy 100% sytuacji bramkowych albo przeciwników ratowały słupki i poprzeczki ale taka jest piłka nożna nie zawsze faworyt wygrywa.
Jak popatrzysz w statystyki to Parasol i Miedź nie zaznały porażki w LDM w rundzie jesiennej oraz straciły najmniej bramek a,że remisy się zdarzają to świadczy jak wyrównana jest LDM i mecz meczowi w tej lidze nie jest równy.Pozdrawiam.

Rzeczywiście Parasol wypadł zdecydowanie defensywnie w tej rundzie, ale mecz z Miedzią był niezły. Przy przewadze Miedzi, Parasol miał kilka groźnych kontrataków i gdyby padła choc jedna bramka dla Parasola to Miedź by się zagotowała. Jesli chodzi o mecz ze Śląskiem to... Śląsk zagrał też jeden ze słabszych meczy, więc remis był sprawiedliwy. Poza tym i Parasol i Sląsk traciły głupio punkty. Oby na wiosnę obydwie ekipy zdobywały komplet, no... oczywiście poza naszym derbowym spotkaniem ))))

Offline

 
WKS Śląsk Wrocław

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
klinika dentystyczna warszawa