Forum Śląska rocznik 1996
Częstochowa to już historia
Teraz czas na Redeco . Chociaż w tym roku hala nie jest żadnym priorytetem (zespół przygotowuje się do wiosny na trawie), to u Siebie fajnie by było wypaść nie gorzej niż w Częstochowie . Łatwo nie będzie, na początek w grupie Calisia, Cracovia i Odra Opole (jak ktoś wie więcej o turnieju, zachęcam do wpisu).
No jednak jest trochę inaczej, info z najlepszego źródła:
Grupa A: Salos Szczecin, Jagielonia Białystok, Victoria Koronowo, Parasol Wrocław
Grupa B: Śląsk Wrocław, Cracovia Kraków, KUKS Kaliszanin Kalisz, Odra Opole
Grupa C: FK Náchod-Destne (Czechy), Lechia Dzierżoniów, Górnik Polkowice, Lechia Gdańsk
Grupa D: Warta Poznań, Arka Gdynia, Górnik Wałbrzych, UKP Zielona Góra
Ostatnio edytowany przez andrzom (2008-12-02 16:41:17)
Offline
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
Jagiellonia Białystok- Victoria Koronowo 2:0 1. Salos Szczecin 3 7 12:3
Salos Szczecin- Parasol Wrocław 1:1 2. Jagiellonia Białystok 3 6 7:3
Jagiellonia Białystok- Salos Szczecin 1:3 3. Parasol Wrocław 3 4 3:5
Victoria Koronowo- Parasol Wrocław 0:2 4. Victoria Koronowo 3 0 1:12
Salos Szczecin- Victoria Koronowo 8:1
Parasol Wrocław- Jagiellonia Białystok 0:4
Gr.B
Cracovia Kraków- KUKS Kaliszanin 0:0 1. Cracovia Kraków 3 7 6:2
Śląsk Wrocław- Odra Opole 3:2 2. ŚLĄSK WROCŁAW 3 6 7:6
Cracovia Kraków- Śląsk Wrocław 3:1 3. KUKS Kaliszanin 3 4 3:3
KUKS Kaliszanin- Odra Opole 2:0 4. Odra Opole 3 0 3:8
Śląsk Wrocław- KUKS Kaliszanin 3:1
Odra Opole- Cracovia Kraków 1:3
Gr.C
FK Nachod- Lechia Gdańsk 1:4 1. Lechia Gdańsk 3 9 11:4
Lechia Dzierżoniów- Górnik Polkowice 5:1 2. Lechia Dzierżoniów 3 6 7:3
FK Nachod- Lechia Dzierżoniów 0:1 3. FK Nachod 3 3 5:6
Lechia Gdańsk- Górnik Polkowice 5:2 4. Górnik Polkowice 3 0 4:14
Lechia Dzierżoniów- Lechia Gdańsk 1:2
Górnik Polkowice- FK Nachod 1:4
Gr.D
Warta Poznań- UKP Zielona Góra 3:0 1. Arka Gdynia 3 9 10:3
Arka Gdynia- Górnik Wałbrzych 5:1 2. Warta Poznań 3 6 14:2
Warta Poznań- Arka Gdynia 1:2 3. UKP Zielona Góra 3 3 3:7
UKP Zielona Góra- Górnik Wałbrzych 2:1 4. Górnik Wałbrzych 3 0 2:17
Arka Gdynia- UKP Zielona Góra 3:1
Górnik Wałbrzych- Warta Poznań 0:10
Mecze o miejsca 9-16:
Parasol Wrocław- Odra Opole 3:1
FK Nachod- Górnik Wałbrzych 5:0
Victoria Koronowo- KUKS Kaliszanin 3:6
Górnik Polkowice- UKP Zielona Góra 1:3
Odra Opole- FK Nachod 0:3
Górnik Wałbrzych- Parasol Wrocław 1:6
UKP Zielona Góra- Victoria Koronowo 2:2
KUKS Kaliszanin- Górnik Polkowice 5:1
Odra Opole- Górnik Wałbrzych 1:9
Parasol Wrocław- FK Nachod 0:1
Victoria Koronowo- Górnik Polkowice 1:2
KUKS Kaliszanin- UKP Zielona Góra 0:2
Grupy półfinałowe:
I gr. półfinałowa:
Lechia Gdańsk- Warta Poznań 4:2 1. Lechia Gdańsk 3 6 9:7
Śląsk Wrocław- Salos Szczecin 1:4 2. Salos Szczecin 3 4 6:5
Warta Poznań- Salos Szczecin 1:1 3. ŚLĄSK WROCŁAW 3 4 7:8
Śląsk Wrocław- Lechia Gdańsk 4:2 4. Warta Poznań 3 2 5:7
Warta Poznań- Śląsk Wrocław 2:2
Salos Szczecin- Lechia Gdańsk 1:3
II gr.półfinałowa
Lechia Dzierżoniów- Arka Gdynia 1:2 1. Lechia Dzierżoniów 3 6 8:2
Jagiellonia Białystok- Cracovia Kraków 2:1 2. Arka Gdynia 3 6 4:3
Arka Gdynia- Jagiellonia Białystok 0:2 3. Jagiellonia Białystok 3 6 4:4
Cracovia Kraków- Lechia Dzierżoniów 0:4 4. Cracovia Kraków 3 0 1:8
Jagiellonia Białystok- Lechia Dzierżoniów 0:3
Cracovia Kraków- Arka Gdynia 0:2
Mecze o miejsca
o 15: Odra Opole- Victoria Koronowo 2:3
0 13 Górnik Wałbrzych- Górnik Polkowice 6:1
0 11: Parasol Wrocław- KUKS Kaliszanin 2:1
o 9: FK Nachod- UKP Zielona Góra 0:3
o 7: Warta Poznań- Cracovia Kraków 4:4 w karnych wygrała Warta
o 5: ŚLĄSK WROCŁAW- Jagiellonia Białystok 4:4 k:0:2
o 3: Salos Szczecin- Arka Gdynia 0:3
FINAŁ: LECHIA GDAŃSK- LECHIA DZIERŻONIÓW 3:1
Offline