24.03.2012 sparing; stadion ul. Wróblewskiego; trener L.Zdziebło; Ślęza Wrocław- Śląsk 1:2
31.03.2012 LTJM; ul.Sztabowa, trener Zdziebło; Śląsk- Forza Wrocław 3:3
28.04.2012 LDJM; ul.Dożynkowa, trener Zdziebło ; Pogoń Wrocław- Śląsk 1:5
05.05.2012 LDJM; Leśnica, trener Zdziebło ; Śląsk- Pogoń Miękinia 1:1
26.05.2012 LTJM; Pasikurowice, trener Zdziebło; Iskra Pasikurowice- Śląsk 0:4
02.06.2012 LTJM; Leśnica, trener Zdziebło; Śląsk- Zorza Wilkszyn 2:0 mistrzostwo TLJM
22.09.2012 TLJS; ul.Dembowskiego, trener Stysiał; Wratislavia Wrocław- Pogoń Wrocław 1:3
29.09.2012 TLJS; ul. Dożynkowa, trener Stysiał; Pogoń Wrocław- Śląsk 0:4
07.10.2012 TLJS; ul.Wróblewskiego; trener: Stysiał ; Ślęza- Pogoń Wrocław 7:2
27.10.2012 TLJS; ul. Dożynkowa, trener Stysiał; Pogoń Wrocław- Orzeł Pawłowice 6:1 (zweryfikowany na 0:3 vo)
25.07.2015 sparing; Wisznia Mała, trener Hirsz; Promień Wisznia Mała- Orzeł Pawłowice 3:3
01.08.2015 sparing; Łozina, trener Hirsz; KS II Łozina- Orzeł Pawłowice 2:4
08.08.2015 sparing; ul.Osiniecka, trener Hirsz; Piast Wrocław-Żerniki- Orzeł Pawłowice 5:2
16.08.2015 sparing; ul.Lotnicza, trener Hirsz; Parasol Wrocław- Orzeł Pawłowice 3:2
23.08.2015 A klasa ; Wojnowice, trener Hirsz; Skra Wojnowice- Orzeł 3:2
30.08.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- LZS Solniki Małe 1:1
05.09.2015 A klasa ; Oleśnica, trener Hirsz; Olimpia Oleśnica- Orzeł 2:1
09.09.2015, PP ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Tur Wrocław- Orzeł 1:6
23.09.2015, PP ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Bumerang Wrocław 0:0 (k. 5:4)
27.09.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Huragan Minkowice Oławskie 0:0
04.10.2015 A klasa ; Międzybórz, trener Hirsz; Zenit Międzybórz- Orzeł 2:2
07.10.2015, PP ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:0
11.10.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Grom Szczodrów 2:3
18.10.2015 A klasa ; ul.Na Niskich Łąkach, trener Adamczyk; Polonia Wrocław- Orzeł 4:1 25.10.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Energetyk Siechnice 2:3
08.11.2015 A klasa ; Miłoszyce, trener Adamczyk; Polonia Miłoszyce- Orzeł 6:2
15.11.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Dąb Dobroszyce 5:1
22.11.2015 A klasa ; Syców, trener Adamczyk; Pogoń Syców- Orzeł 1:4
24.01.2016 sparing; ul.Lotnicza, trener Adamczyk; Piast Żerniki Wrocław- Orzeł Pawłowice 2:2
30.01.2016 sparing; ul.Lotnicza, trener Adamczyk; Orzeł Pawłowice- Sparta Skarszyn 6:0
06.02.2016 sparing; ul.Sztabowa, trener Adamczyk; Orzeł - Zorza Pęgów 1:3
20.02.2016 sparing; ul.Sztabowa, trener Adamczyk; Wratislawia Wrocław- Orzeł 2:2
27.02.2016 sparing; ul.Sztabowa, trener Adamczyk; Bumerang Wrocław- Orzeł 4:1
06.03.2016 sparing; Wisznia Mała, trener Adamczyk; Płomień Wisznia Mała- Orzeł 1:10
09.03.2016 sparing; ul. Na Niskich Łąkach, trener Adamczyk; FC Academy Wrocław- Orzeł 1:6
03.04.2016 A klasa ; Solniki Małe, trener Adamczyk; LZS Solniki Małe- Orzeł 1:2
06.04.2016 PP ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Foto Higiena Gać 0:6
10.04.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Olimpia Oleśnica 1:3
17.09.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Widawa Stradomia 3:1
25.09.2016 A klasa ; Siedlce, trener Adamczyk; Błękitni Siedlce- Orzeł 1:1
02.10.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Polonia Miłoszyce 2:1
09.10.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Polonia Wrocław 3:0
16.10.2016 A klasa ; Solniki Małe, trener Adamczyk; LZS Solniki Małe- Orzeł 5:3
23.10.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Pogoń Syców 5:1
27.10.2016 sparing; ul. Mianowskiego, trener Adamczyk; Orzeł- FC Academy Wrocław 5:1
06.11.2016 A klasa ; Wojnowice, trener Adamczyk; Skra Wojnowice- Orzeł 3:2
11.11.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Burza Chwalibożyce 2:1
20.11.2016 A klasa ; Międzybórz, trener Adamczyk; Zenit Międzybórz- Orzeł 3:2
04.02.2017 sparing; ul. Na Niskich Łąkach, trener Adamczyk; Orzeł- Wratislavia Wrocław 2:4
12.02.2017 sparing; ul. Na Niskich Łąkach, trener Adamczyk; Orzeł- Parasol Wrocław 1:0
18.02.2017 sparing; Siechnice, trener Adamczyk; Orzeł- Kolektyw Radwanice 0:3
26.03.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- GKS Mirków Długołęka 2:3
02.04.2017 A klasa ; Minkowice Oławskie, trener Adamczyk; Huragan Minkowice Oławskie- Orzeł 0:4
09.04.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Moto-Jelcz Oława 2:2
14.05.2017 A klasa ; ul.Mianowskiego, trener Adamczyk; Polonia Wrocław- Orzeł 0:3
21.05.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- LZS Solniki Małe 5:1
27.05.2017 A klasa ; Syców, trener Adamczyk;Pogoń Syców- Orzeł 0:3
04.06.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Skra Wojnowice 4:0
10.06.2017 A klasa ; Chwaliborzyce, trener Adamczyk; Burza Dombud Chwaliborzyce- Orzeł 4:2
05.08.2017 sparing; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Widawa Kiełczów 4:3
20.08.2017 sparing; ul. Lotnicza, trener Adamczyk; Parasol Wrocław- Orzeł 2:2
28.08.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Plon Gądkowice 3:2
03.09.2017 A klasa ; Pasikurowice, trener Adamczyk; Iskra Pasikurowice- Orzeł 0:5
10.09.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Dolpasz Skokowa 3:0
01.10.2017 A klasa ; Orzeszków, trener Adamczyk; Victoria Orzeszków- Orzeł 0:8
07.10.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Kometa Kryniczno 4:1
14.10.2017 A klasa ; Milicz, trener Adamczyk; Barycz Milicz- Orzeł 2:1
22.10.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Barycz Sułów 2:2
29.10.2017 A klasa ; Korzeńsko, trener Adamczyk; Orla Korzeńsko- Orzeł 0:5
04.11.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Zorza Pęgów 6:1
12.11.2017 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- KS Łozina 1:2
19.11.2017 A klasa ; Krzelów, trener Adamczyk; Kometa Krzelów- Orzeł 1:11
09.08.2018 sparing; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa Wrocław- Czarni Chrząstawa 1:0
15.08.2018 PP ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa- Błękitni Gniechowice 3:0 (vo)
26.08.2018 B klasa ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa- Arbet Danbud Szczytkowice 7:0 (1 bramka)
02.09.2018 B klasa ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa- Spartan Marszowice 1:5
16.09.2018 B klasa ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa- Błyskawica Szewce 5:4 (1 bramka)
23.09.2018 B klasa ; Nowy Dwór, trener Pondel; Sparta Będkowo- Tomtex Widawa 3:2
02.10.2018 B klasa ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa- Płomień Wisznia Mała 0:1
07.10.2018 B klasa ; Paniowice, trener Pondel; LKS Paniowice- Tomtex Widawa 3:3
21.10.2018 B klasa ; Krościna Wielka, trener Pondel; KS Krościna Wielka- Tomtex Widawa 5:0
28.10.2018 B klasa ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa-Grom Ligota Piękna 3:1
04.11.2018 B klasa ; Skarszyn, trener Pondel; Sparta Skarszyn- Tomtex Widawa 8:1
11.11.2018 B klasa ; ul. Kominiarska, trener Pondel; Tomtex Widawa- Błękitni Pawłów Trzebnicki 4:0 (1 bramka)
15.02.2020 sparing; ul. Sztabowa, trener Sajewicz; Dolpasz Skokowa- Strzelinianka Strzelin 4:3
20.06.2020 sparing; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka Strzelin- KS Piławianka Piława Górna 2:4
27.06.2020 sparing; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- UKS Karnków 3:3
04.07.2020 sparing; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Ślęża Sobótka 2:2
08.07.2020 sparing; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Stal Brzeg (jun.) 8:3
15.07.2020 sparing; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Polonia Wrocław 5:3
25.07.2020 sparing; Brzezina, trener Sagan; Mechanik Brzezina- Strzelinianka 1:2
01.08.2020 klasa okręgowa; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Wiwa Goszcz 1:2
08.08.2020 klasa okręgowa; Żórawina, trener Sagan; KS Żórawina- Strzelinianka 2:1
03.10.2020 klasa okręgowa; ul.Pawłowicka, trener Sagan; Orzeł Pawłowice- Strzelinianka 4:1
10.10.2020 klasa okręgowa; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Zenit Międzybórz 2:1
31.10.2020 klasa okręgowa; Marszowice, trener Sagan; Orzeł Marszowice- Strzelinianka 1:0
21.11.2020 klasa okręgowa; Sobótka, trener Sagan; Zachód Sobótka- Strzelinianka 5:3
03.05.2021 klasa okręgowa; Kobierzyce, trener Sagan; GKS Kobierzyce- Strzelinianka 3:2
08.05.2021 klasa okręgowa; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Galakticos Solna 3:4
29.05.2021 klasa okręgowa; Strzelin, trener Sagan; Strzelinianka- Czarni Jelcz Laskowice 1:4
31.07.2021; sparing; Na Niskich Łąkach; trener Sagan: Polonia Wrocław- Sokół Smolec 4:3
28.08.2021; klasa A; Kiełczów; trener Sagan; Borowianka Borowa- Polonia 2:0
04.09.2021;klasa A; ul. Na Niskich Łąkach; trener Sagan; Polonia- KS Łozina 3:1
09.10.2022; klasa B; Przeworno, trener Sagan; Ogniwo Przeworno- Zieloni Wilczkowice 3:3
16.10.2022 klasa B; Wilczkowice, trener Sagan; Zieloni- Błękitni Pustków Wilczkowski 2:4
05.02.2023; sparing; Świdnica; trener Sagan; Zieloni- Step Tąpadła-Wiry 6:1
19.02.2023; sparing; Roztocznik; trener Sagan; LKS Roztocznik- Zieloni 4:1
04.03.2023; sparing; ul. Na Niskich Łąkach; trener Sagan; Semafor Brochów- Zieloni 2:1
12.03.2023; sparing; Siechnice; trener Sagan; Korona Osiek- Zieloni 1:6
02.04.2023 klasa B; Pławna, trener Sagan; Feniks Pławna- Zieloni 0:7
21.05.2023 klasa B; Pustków Wilczkowski, trener Sagan; Błękitni Pustków Wilczkowski- Zieloni 4:1
|