17.03.2012 LDJM; Oleśnica, trenerzy: Król, Koprowski; Pogoń Oleśnica- Śląsk 1:4
24.03.2012 sparing; stadion ul. Wróblewskiego; trener L.Zdziebło; Ślęza Wrocław- Śląsk 1:2
31.03.2012 LTJM; ul.Sztabowa, trener Zdziebło; Śląsk- Forza Wrocław 3:3
05.04.2012 LDJM; boisko AWF, trenerzy: Król, Koprowski ; Ślask- Motobi Kąty Wrocławskie 3:1
14.04.2012 LTJM; Leśnica, trener Zdziebło; Śląsk- Ślęza Wrocław 0:2
21.04.2012 LDJM; boisko AWF, trener: Król ; Śląsk- Moto Jelcz Oława 10:1 (1 bramka)
28.04.2012 LDJM; ul.Dożynkowa, trener Zdziebło ; Pogoń Wrocław- Śląsk 1:5 (1 bramka)
05.05.2012 LDJM; Leśnica, trener Zdziebło ; Śląsk- Pogoń Miękinia 1:1
12.05.2012 LDJM; boisko AWF, trener: Król ; Śląsk- Polonia/ Sparta Świdnica 4:0 (1 bramka)
26.05.2012 LTJM; Pasikurowice, trener Zdziebło; Iskra Pasikurowice- Śląsk 0:4(2 bramki)
30.05.2012 LDJM; OSiR Świdnica, trener Król; Stal Świdnica- Śląsk 1:6 (1 bramka)
02.06.2012 LTJM; Leśnica, trener Zdziebło; Śląsk- Zorza Wilkszyn 2:0 mistrzostwo TLJM
09.06.2012 LDJM; ul. Niskie Łąki, trener: Król ; FC Academy Wrocław-Śląsk 1:0 wicemistrzostwo DLJM
08.08.2012; sparing; ul. Dmowskiego, trener Maligranda:Śląsk- Wratislawia (OLJS) 2:1
11.08.2012; sparing; Dzierżoniów, trener Maligranda: Lechia Dzierżoniów (DLJM)- Śląsk 3:2
15.08.2012; sparing;ul. Niepodległości, trener Koprowski: Polar Wrocław (DLJM)- Śląsk 3:6
17.08.2012; sparing; Pola marsowe, trener Koprowski: FC Academy (DLJM)- Śląsk 3:1
22.08.2012; sparing; Wołow, trener Maligranda: MKP Wołów (A klasa- seniorzy)- Śląsk 1:0
25.08.2012; sparing; Wołów, trener Maligranda: Prochowiczanka Prochowice (OLJS)- Śląsk 2:1
09.09.2012 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Ślęza 2:0
16.09.2012 TLJS; ul. Na Niskich Łąkach, trener Maligranda; Polonia Wrocław- Śląsk 2:5
22.09.2012 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Polonia Bielany Wrocławskie 13:1
29.09.2012 TLJS; ul. Dożynkowa, trener Maligranda; Pogoń Wrocław- Śląsk 0:4
06.10.2012 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Pogoń Miękinia 3:0
13.10.2012 TLJS; ul. Lotnicza, trener Maligranda; Parasol Wrocław- Śląsk 0:0
22.10.2012 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Forza Wrocław 7:0
03.11.2012 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Orzeł Pawłowice 4:1
16.11.2012 sparing; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Stal Brzeg 2:2
24.11.2012 sparing; Kluczbork, trener Maligranda; MKS Kluczbork- Śląsk 2:6
06.12.2012 sparing; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- FC Academy 1:0
05.01.2013J turniej halowy:"JUGENDFUTBALL-HALLENTURNIER SV WESTFALIA-GEMEN e.V"; Borken; trener Maligranda; -KFC Uerdingen 4:0, -Westfalia Rhynern 1:1, -1.FC Bocholt 2:0(1 bramka), 1/4 finału -Eintracht Rheine 1:0, 1/2 finału -SG Borken 0:4, mecz o 3 miejsce Westfalia Rhynern 0:2
29.01.2013 sparing; Kołobrzeg, trener Maligranda; Kotwica Kołorzeg- Śląsk 1:6
10.02.2013 sparing; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- Parasol(DLJM) 3:3
16.02.2013 sparing; Dzierżoniów, trener Maligranda; Lechia Dzierżoniów- Śląsk 0:6
22.02.2013 sparing; CS Opole, trener Maligranda; Odra Opole- Śląsk 4:1
06.03.2013; sparing; boisko AWF, trener Maligranda: SMS Junior- WKS Śląsk 1:2
08-10.03.2013 turniej juniorów młodszych "Bałtyk 96 Cup"; Koszalin, trener Maligranda; Śląsk- AP Bałtyk Koszalin 2:1; -Odra Opole 0:0; -Warta Poznań 0:0 (k 6:7); mecz o 5 miejsce -Zagłębie Lubin 1:0
15.03.2013 sparing; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- Wratislavia 4:3
04.04.2013 sparing; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- Polar Wrocław 5:1
13.04.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Forza Wrocław 6:0
20.04.2013 TLJS; Pasikurowice, trener Maligranda; Iskra Pasikurowice- Śląsk 0:5
27.04.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Polonia Jaszowice 9:0
01.05.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Kometa Krzelów 20:0
04.05.2013 TLJS; ul. Przedwiośnie, trener Maligranda; Orzeł Pawłowice- Śląsk 0:3
11.05.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Polonia Bielany Wrocławskie 4:0
18.05.2013 TLJS; ul. Lotnicza, trener Maligranda; Parasol Wrocław- Śląsk 1:6
25.05.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Koprowski; Śląsk- Polonia Wrocław 7:2 (1 bramka)
30.05.2013 TLJS; Siechnice, trener Maligranda; Energetyk Siechnice- Śląsk 0:8
01.06.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Odra Malczyce 12:1
30.05.2013 TLJS; Siechnice, trener Maligranda; Energetyk Siechnice- Śląsk 0:8(1 bramka)
01.06.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Odra Malczyce 12:1(1 bramka)
08.06.2013 TLJS; Jordanów Śląski, trener Maligranda; Nefryt Jordanów Śląski- Śląsk 1:6
15.06.2013 TLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- KS Żórawina 12:0
22.06.2013 TLJS; ul. Wróblewskiego, trener Maligranda; Ślęza Wrocław- Śląsk 0:8(1 bramka) mistrzostwo TLJS
01.08.2013 sparing; Dzierżoniów, trener Maligranda; Lechia Dzierżoniów- Śląsk 0:0
03.08.2013 sparing; Trzebnica, trener Maligranda;Znicz Pruszków- Śląsk 4:6
06.08.2013 sparing; Mirków, trener Maligranda;GKS Mirków/Długołęka (seniorzy)- Śląsk 0:0
10.08.2013 sparing; Brzeg, trener Maligranda;Stal Brzeg- Śląsk 0:4
13.08.2013 sparing; Brzeg, trener Maligranda;LZS Burza Lipki (seniorzy)- Śląsk 1:1
17.08.2013 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Czarni Jelcz Laskowice 3:1
21.08.2013 PP; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Sokół Wielka Lipa (seniorzy) 1:7
24.08.2013 OLJS; Brzeg Dolny, trener Maligranda; KP Brzeg Dolny- Śląsk 1:4
07.09.2013 OLJS; ul. Lotnicza, trener Maligranda; Parasol Wrocław- Śląsk 0:8
14.09.2013 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Wiwa Goszcz 9:0 (2 bramki)
21.09.2013 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Forza Wrocław 6:2
12.10.2013 OLJS; Strzelin, trener Maligranda; Strzelinianka Strzelin- Śląsk 0:6
19.10.2013 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Polonia Środa Śląska 11:1
26.10.2013 OLJS; Wołów, trener Maligranda; MKP Wołów- Śląsk 2:10(1 bramka)
02.11.2013 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Lotnik Twardogóra 3:2
09.11.2013 OLJS; ul. Niepodległości, trener Zawadzki; Ślęza Wrocław- Śląsk 1:3
16.11.2013 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- GKS Kobierzyce 16:0
23.11.2013 OLJS; Syców, trener Maligranda; Pogoń Syców- Śląsk 2:4
17.01.2014 sparing; CS Opole, trener Maligranda; Odra Opole- Śląsk 3:4
24.01.2014 sparing; Prószków, trener Maligranda; Pomologia Prószków- Śląsk 1:1
01.02.2014 sparing; Dzierżoniów, trener Maligranda; Lechia Dzierżoniów- Śląsk 6:3
04.02.2014 sparing; ul.Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- Zagłębie Lubin 2:0
12.04.2014 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Parasol Wrocław 13:0 (1 bramka)
26.04.2014 OLJS; Goszcz, trener Maligranda; Wiwa Goszcz- Śląsk 0:8
30.04.2014 OLJS; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Forza Wrocław- Śląsk 2:8
03.05.2014 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Duda; Śląsk- Pogoń Oleśnica 3:0
11.05.2014 OLJS; Żmigród, trener Maligranda; Piast Żmigród- Śląsk 1:5
24.05.2014 OLJS; Środa Śląska, trener Maligranda; Polonia Środa Śląska- Śląsk 0:9
04.06.2014 OLJS; Twardogóra, trener Maligranda; Lotnik Twardogóra- Śląsk 1:1
07-09.06.2014 turniej "19ème Tournoi International 2014" ;Cappelle-la-Grande (FRA) 8 miejsce; trener Maligranda; mecze 2x15 min: Red Star FC 0:2, Royale Jeunesse Sportive Tamines (BEL) 0:1, MŠK Žilina (SLO)0:1, o 7 miejsce KV Ostende (BEL) 0:0 (k 3:5)
11.06.2014 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Ślęza Wrocław 4:1
14.06.2014 OLJS; Kobierzyce, trener Maligranda; GKS Kobierzyce- Śląsk 1:7 (1 bramka)
21.06.2014 OLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Pogoń Syców 9:1; mistrzostwo OLJS, awans do DLJ
31.07.2014 sparing; ul. Niepodległości, trener Maligranda; Śląsk- Zorza Pęgów 8:0
02.08.2014 sparing; Dzierżoniów, trener Maligranda; Lechia Dzierżoniów- Śląsk 2:3
07.08.2014 sparing; Prudnik, trener Maligranda; Piast Gliwice- Śląsk 1:1
09.08.2014 sparing; Prudnik, trener Maligranda; Pogoń Prudnik- Śląsk 0:1
16.08.2014 sparing; Godzieszowa, trener Maligranda; Burza Godzieszowa- Śląsk 1:3
23.08.2014 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Szczyt Boguszów-Gorce 4:1
27.08.2014 DLJS; Lubin, trener Koprowski; Zagłebie Lubin- Śląsk 2:2
30.08.2014 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- AKS Strzegom 4:0
06.09.2014 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Miedź Legnica 4:1
27.09.2014 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Król; Śląsk- Chrobry Głogów 5:1
04.10.2014 DLJS; ul. Lotnicza, trener Król; Parasol Wrocław- Śląsk 4:1
08.10.2014 PP; ul. Dmowskiego, trener Król; Śląsk- KS Łozina 3:2
11.10.2014 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Król; Śląsk- BKS Bobrzanie Bolesławiec 5:2
19.10.2014 DLJS; Oława, trener Król; Moto Jelcz Oława- Śląsk 1:1
25.10.2014 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Polonia-Stal Świdnica 1:2
31.10.2014 DLJS; ul. Wróblewskiego, trener Król; Ślęza Wrocław- Śląsk 1:3
08.11.2014 DLJS; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- KP Polkowice 5:0
15.11.2014 DLJS; ul. Niepodległości, trener Maligranda; Polar Wrocław- Śląsk 0:4
22.01.2015 sparing; Brzeg, trener Maligranda; Stal Brzeg (sen)- Śląsk 2:2
31.01.2015 sparing; ul. Sztabowa, trener Maligranda; Śląsk- GKS Mirków Długołęka (sen) 2:3
08.02.2015 sparing; Hradec Králové, trener Maligranda; FC Hradec Králové - Śląsk 5:2
13.02.2015 sparing; Tychy, trener Maligranda; GKS Tychy - Śląsk 5:1
20.02-22.02.2015 turniej „BAŁTYK ENERGA CUP 2015” ; Koszalin, trener Maligranda; Śląsk- Bałtyk Koszalin 1:0; -Flota Świnoujście 1:0; -Salos Szczecin 2:1; półfinał -Gryf Słupsk 0:1 ,o 3 miejsce - Salos Szczecin 2:1
04.04.2015 DLJS; Stanowice, trener Maligranda; AKS Strzegom- Śląsk 1:6
17.06.2015 DLJS; ul. Dmowskiego, trener Maligranda; Śląsk- Polar Wrocław 7:0
21.07.2015 sparing; Łubniany, trener Duda; Śląsk Łubniany- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2
29.07.2015 sparing; ul. Na Niskich Łąkach, trener Duda; Bumerang Wrocław- Bystrzyca 1:2
08.08.2015 sparing; ul.Osiniecka, trener Hirsz; Piast Wrocław-Żerniki- Orzeł Pawłowice 5:2
16.08.2015 sparing; ul.Lotnicza, trener Hirsz; Parasol Wrocław- Orzeł Pawłowice 3:2
23.08.2015 A klasa ; Wojnowice, trener Hirsz; Skra Wojnowice- Orzeł 3:2
20.09.2015 A klasa ; Bystrzyca Oławska, trener Hirsz; Burza Bystrzyca Oławska- Orzeł 0:1
23.09.2015, PP ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Bumerang Wrocław 0:0 (k. 5:4)
07.10.2015, PP ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:0
11.10.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Hirsz; Orzeł- Grom Szczodrów 2:3
18.10.2015 A klasa ; ul.Na Niskich Łąkach, trener Adamczyk; Polonia Wrocław- Orzeł 4:1
25.10.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Energetyk Siechnice 2:3
08.11.2015 A klasa ; Miłoszyce, trener Adamczyk; Polonia Miłoszyce- Orzeł 6:2
15.11.2015 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Dąb Dobroszyce 5:1
22.11.2015 A klasa ; Syców, trener Adamczyk; Pogoń Syców- Orzeł 1:4 (1 bramka)
24.01.2016 sparing; ul.Lotnicza, trener Adamczyk; Piast Żerniki Wrocław- Orzeł Pawłowice 2:2
13.02.2016 sparing; ul.Sztabowa, trener Adamczyk; GKS Mirków Długołęka- Orzeł 5:4
20.02.2016 sparing; ul.Sztabowa, trener Adamczyk; Wratislawia Wrocław- Orzeł 2:2
27.02.2016 sparing; ul.Sztabowa, trener Adamczyk; Bumerang Wrocław- Orzeł 4:1
06.03.2016 sparing; Wisznia Mała, trener Adamczyk; Płomień Wisznia Mała- Orzeł 1:10
17.04.2016 A klasa ; Zbytowa, trener Adamczyk; KS Zbytowa- Orzeł 0:3
24.04.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Burza Bystrzyca Oławska 5:1
01.05.2016 A klasa ; Minkowice Oławskie, trener Adamczyk; Huragan Minkowice Oławskie- Orzeł 1:2
08.05.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Zenit Międzybórz 0:1
15.05.2016 A klasa ;Szczodrów, trener Adamczyk; Grom Szczodrów- Orzeł 3:6
22.05.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Polonia Wrocław 1:2(1 bramka)
05.06.2016 A klasa ; ul.Przedwiośnie, trener Adamczyk; Orzeł- Polonia Miłoszyce 4:2
19.11.2017 A klasa ; Krzelów, trener Adamczyk; Kometa Krzelów- Orzeł 1:11
27.01.2018 sparing; ul. Sztabowa, trener Adamczyk; Orzeł- Wiwa Goszcz 1:6
11.02.2018 sparing; ul. Sztabowa, trener Adamczyk; Orzeł- GKS Mirków Długołęka 2:4
|